Anthem ممکن است به یک بازی Free to Play تبدیل شود

اخیرا شایعه جدیدی منتشر شده که می‌گوید عنوان Anthem ممکن است به یک بازی رایگان یا Free to Play تبدیل شود. به نظر می‌رسد که ماجراهای غم انگیز و ناامید کننده همچنان برای بازی جدید استودیوی بایوور (Bioware) ادامه دارند.

همه ما می‌دانیم که داستان بازی Anthem چقدر ناامید کننده و غم‌انگیز است. این عنوان نقش آفرینی آنلاین، سال‌ها به دست استودیوی بایوور در دست ساخت بود و هزینه‌ و زمان بسیاری صرف توسعه آن‌ شد. در حالی که شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و باز‌ی‌بازان امید‌های بسیاری به این عنوان داشتند، نتایج برای بازی Anthem به شدت ناامید کننده بود و این عنوان هرگز نتوانست به هدف‌ سازندگان دست پیدا کند. پس از استقبال نه چندان خوب منتقدان از بازی و شکایت‌های پر تعداد بازی‌بازان از مشکلات فراوان آن، به نظر می‌رسید که داستان‌های ناراحت کننده بازی Anthem به پایان رسیده و بایوور سعی می‌کند تا با ارایه محتویات مناسب و رفع مشکلات، تجربه بازی را بهبود ببخشد اما به نظر می‌رسد که روزهای تلخ‌تری هم در انتظار Anthem است!

به تازگی شایعه جدیدی منتشر شده که می‌گوید استودیوی بایوور و شرکت الکترونیک آرتس قصد دارند تا بازی Anthem را به یک عنوان رایگان یا Free to Play تبدیل کنند و در واقع آن را برای سرویس EA Access در دسترس قرار دهند. سرویس EA Access که هم‌اکنون در اختیار کاربران ایکس‌باکس وان قرار داشته و به زودی قرار است برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار بگیرد، به اعضای خود این اجازه را می‌دهد تا با پرداخت مبلغی اندک، ده‌ها بازی بزرگ را تجربه کنند. حال، به نظر می‌رسد که بازی پرخرج و بزرگ Anthem نیز که تنها چند ماه از زمان عرضه‌اش می‌گذرد، قرار است وارد سرویس EA Access شود.

این شایعه از طرف MMOGfails می‌آید؛ کسی که ادعا می‌کند منبعی ناشناس نزدیک بایوور و الکترونیک آرتس دارد. این منبع همچنین ادعا می‌کند که مدیریت استودیوی بایوور معتقد است دلیل اصلی شکست بازی Anthem و فروش ضعیف آن، حرف و حدیث‌های موجود در پشت آن است! علاوه بر این، شرکت EA نیز به شکل مستقیم مقصر شناخته می‌شود که زمان کافی را برای کامل کردن بازی به سازندگان نداده و این عنوان بزرگ را شتاب زده عرضه کرده است. علاوه بر این، گفته شده که بایوور و تیم سازنده، به رفع مشکلات بازی Anthem کاملا متعهد هستند و آن‌ها فکر می‌کنند که بهترین راه برای رفع مشکلات این عنوان، استفاده از کمک بازی‌بازان قدیمی و جدید است و در نتیجه، رایگان شدن بازی در این شرایط می‌تواند بهترین اتفاق باشد.

توجه داشته باشید که این اطلاعات را کاملا به شکل شایعه در نظر بگیرید و تا زمان اعلام رسمی، آن را قطعی ندانید. با این حال، رخ دادن چنین اتفاقی و رایگان شدن بازی Anthem برای سرویس EA Access کاملا محتمل به نظر می‌رسد. فروش بازی Anthem انتظارات شرکت الکترونیک آرتس را برآورده نکرده و مشکلات پر شمار این عنوان، سازندگان را به گرفتن این تصمیم نزدیک می‌سازد. درست است که رایگان شدن بازی Anthem از نظر مالی ضربه بزرگتری را به الکترونیک آرتس خواهد زد اما این کار می‌تواند بازی‌بازان را به این عنوان نزدیک تر کرده و در جهت رفع مشکلات فنی و باگ‌ها، بسیار موثر باشد.

بازی Anthem هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار