بهترین راه حل برای انتقال نرم افزار در گوشی های اندروید چیست؟

0
0

کالاسودا- نرم افزار بسیار کاربردی Apk Extractor Premium یکی از جالب ترین اپلیکشن ها سیستم عامل اندروید است که کمتر کاربری از حضور این نرم افزار در استور رسمی گوگل خبر دارد . این نرم افزار کم حجم که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد به کاربران امکان انتقال نرم افزار های ذخیره شده را به کاربران می دهد. نرم افزار Apk Extractor Premium با وجود اینکه نمرات بسیار خوبی را دریافت کرده است اما هیچ گاه در کنار پربازدید ترین نرم افزار های ماه قرار نگرفته است. با این وجود و بدون هیچ گونه تبلیغاتی این نرم افزار بیش از پنج میلیون بازدید کننده داشته است که نشان می دهد کاربران این نرم افزار در انتخاب اپلیکیشن مورد نیاز خود بسیار درست عمل کرده اند.

به طور کلی برای تمام کاربران پیش آمده است که یک اپلیکیشن نصب شده بر روی دستگاهتان را به وسیله بلوتوث برای دوستان خود ارسال کنید، در چنین مواقعی بر خلاف سیستم اشتراک به وسیله وای فای، دسترسی به فایل های برنامه نصب شده نداشته و با مشکل ارسال رو به رو خواهید شد، زیرا فایل خام اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار نمی گیرد.

تا کنون ابزار های کاربردی و کم حجمی برای استخراج فایل خام برنامه های نصب شده، منتشر شده اند که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی فایل ها را استخراج کرده و آن ها را به وسیله بلوتوث و دیگر راه ها با دوستانتان به اشتراک بگذارید. Apk Extractor اپلیکیشنی بسیار کاربردی در این زمینه می باشد که به وسیله آن می توانید به راحتی فایل های خام  و بازی های نصب شده را در فرمت apk ذخیره کرده و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن قادراست تا به صورتی حرفه ای بدون نیاز به دسترسی روت فایل های خام را استخراج کرده و آن ها را در فرمت های دلخواه شده در اختیارتان قرار دهد.

لینک دانلود نرم افزار Apk Extractor Premium برای سیستم عامل اندروید از استور رسمی گوگل

نرم افزار Apk Extractor Premium قابلیت های بسیار زیاد و کاربردی جالبی را دارد که این قابلیت ها به شرح زیر است:

سرعت بسیار بالا در استخراج فایل خام برنامه ها

محیط ساده برای استفاده آسان از اپلیکیشن

توانایی استخراج فایل خام تمامی برنامه ها و بازی های اندرویدی

توانایی جست و جو در میان لیست برنامه های نصب شده بر روی دستگاه

سازگاری کامل با آخرین نسخه اندروید

ذخیره کردن فایل های در فرمت apk  در محل ذخیره مورد نظر شما

قابلیت بی نظیر استخراج فایل خام برنامه ها به صورت گروهی

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از