اخبار

چگونه تخفیف های شرکت اپل را از دست ندهیم؟

کالاسودا - کالاسودا- AppAdvice نرم افزاری برای سیستم عامل IOS است که با یک رابط کاربری ساده اخبار فروشگاه اپل (App Store)، تخفیف ها و رایگان شدن  نرم افزار ها ، جالب ترین اخبار شرکت اپل و.. را به صورت رایگان در اختیار طرفداران این کمپانی مشهور قرار می دهد . AppAdvice با حجمی در حدود ۳۵ مگابایت در استور رسمی شرکت اپل قرار دارد .

در فروشگاه اپل نرم افزار های بسیاری وجود دارد و برخی از این نرم افزار ها با قیمت های بالایی در اختیار کاربران قرار می گیرد.این قیمت ها به خصوص برای کاربران ایرانی به نظر بسیار بالا است . در بازه های زمانی مختلف و به مناسبت های خاص این نرم افزار ها تخفیف ها ی جالب توجه و شگفت انگیزی را در اختیار کاربران قرار می دهد . اما اطلاع از اینکه چه نرم افزار هایی در روز شامل این تخفیف می شوند چگونه است .

نرم افزار AppAdvice در چند سال گذشته با پشتوانه وب سایت معتبر خود (www. appadvice.com)  اطلاعات کاربردی مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد که هیجان انگیزترین خبر این اپلیکیشن آگاه شدن از تخفیف های روزانه است، البته همانطور که بیان شد تنها هدف این نرم افزار اطلاع رسانی در مورد نرم افزار ها نیست و این اپلیکیشن اهداف متعددی دارد که با آن آشنا می شویم:

لینک دانلود نرم افزار AppAdvice برای سیستم عامل IOS

پس از نصب نرم افزار از کاربر خواسته می شود که زبان ورودی خود را انتخاب کند و وارد نرم افزار شود .

AppAdvice از بخش های مختلفی ساخته شده است که در بخش اول به معرفی نرم افزار های روز پرداخته می شود و امکان دسترسی مستقیم به اپ استور را فراهم میکند .

در بخش دوم به بررسی اخبار جذاب و کاربردی شرکت اپل پرداخته می شود و چند نکته را در اختیار کاربران قرار می دهد . در انتها نیز نرم افزار های رایگان روز همراه با تصویر و خلاصه ای از ویژگی های این نرم افزارها بیان می شود .

مطالب مرتبط

برو بالا