سونی با این بازی بسیار زیبا سبک خاصی را به بازی های موبایلی می آورد

 اخبار جدید از کمپانی سونی منتشر شده است که نشان می دهد سونی تمرکز خاصی بر روی بازی جدید خود دارد . این بازی بسیار زیبا توسط یکی از کمپانی های زیر مجموعه سونی یعنی استودیو فوروارد ورکس که در ساخت بازی های موبایلی فعالیت دارد در حال ساخت و توسعه است. نام این بازی بسیار زیبا Arc The Land است که سونی چند روز پیش روزعرضه این بازی را نیز اعلام کرده بود.

بازی بسیار زیبا Arc The Land با سبکی نقش آفرینی و سنتی عرضه خواهد شد. این بازی بسیار زیبا برای اولین بار برای کنسول بازی پلی استیشن در سال ۱۹۹۵ عرضه شد  در سال های بعد نیز چهار عنوان با این نام عرضه شد که آخرین بازی آن بسیار خاطره انگیر و پرفروش شد . این عنوان با نام Arc the Lad: End of Darkness برای پرفروش ترین کنسول تاریخ یعنی پلی استیشن دو در سال ۲۰۰۵ به یکی از پرفروش ترین بازی های سال تبدیل شد.

این بازی بسیار زیبا به زودی برای گوشی های موبایل عرضه خواهد شد و باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشیم که این بازی بسیار زیبا در تاریخ ۳۰ ژولای روانه استور های رسمی گوگل و اپل خواهد شد و باید منتظر بررسی نظرات کاربران گوشی های موبایل باشیم. این بازی بسیار زیبا از معدود بازی های سبک نقش آفرینی است که کاربرانی که علاقه بسیار زیادی به این سبک بازی را نیز ندارند به سمت خود  می کشاند.

بازی بسیار زیبا Arc the Lad برای گوشی های موبایل نیز سابقه درخشانی دارد و این بازی نقش آفرینی دومین تجربه خود برای گوشی های موبایل را پشت سر می گذارد.نسخه اولیه این بازی البته با مشکلاتی نیز همراه بود که نتوانست آن طور که باید موفقیت هایی را کسب کند . عنوان بازی Wild Arms: Million Memories بود که زیاد خوشایند نبود اما این کمپانی امیدوار است بتواند با حمایت های سونی شرایط خوبی را برای خود رقم زند. بازی های نقش آفرینی بسیار زیادی کنون برای گوشی های هوشمند روانه بازار شده اند و هیچ کدام از آن ها نتوانسته اند به موفقیت های حتی عادی و اولیه دست پیدا کنند اما در این بازی تیم طراحی بسیار حرفه ایی وجود دارد که علاقه مندان این بازی را شگفت زده می کند. تیم طراحی بازی Arc the Lad مانند تیم طراحی بازی Wild Arms از تیم طراحی بازی اصلی هستند.

کمپانی سازنده این بازی هنوز از مشخصات کلی آن اطلاعاتی را منتشر نکرده است و سعی دارد بازی خود را در تاریخ رونمایی خود رونمایی کند و آن را شگفت زده کند. البته به دلیل این موضوع که سونی در ساخت بازی های رایانه ایی تبحر دارند باید این انتظار را داست که تحولی عظیم در ساخت بازی های نقش افرینی ایجاد کند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها