ترفند

سفر به موزه های سراسر جهان؛آشنایی با اپلیکیشن Arts & Culture

سفر به موزه های سراسر جهان؛آشنایی با اپلیکیشن Arts & Culture

کالاسودا- سفر به موزه های سراسر جهان؛آشنایی با اپلیکیشن Arts & Cultureکالاسودا- بسیاری از مردم شرایط و فرصت لازم برای سفر به کشورهای مختلف دنیا و بازدید از مکان های دیدنی شهر ها و کشورها به ویژه موزه ها را ندارند تا بتوانند از آن بازدید کنند . اپلیکیشن Arts & Culture این اجازه را به کاربران می دهد که اگر بنا به دلایل مختلف شرایط بازدید از موزه ها و و آثار تاریخی و هنری که در آنها نگه داری می شوند  را ندارید با استفاده از این نرم افزار شرایط جالبی را تجربه خواهید کرد. نرم افزار Arts & Culture که ساخته کمپانی گوگل است  برای سیستم عامل های اندروید و IOS معرفی شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران با حجمی در حدود ۷۰ مگابایت قرار میگیرد .

همانگونه که گفته شد  اپلیکیشن معروف گوگل که برای دسترسی به موزه های دنیاست «Arts & Culture» نام دارداین اپلیکیشن قابلیت های جالبی دارد اما در گروه نرم افزار هایی قرار می گیرد که طرفداران مخصوص خود را دارد. این اپلیکیشن جالب به گونه ای طراحی شده که تمام موزه ها را در خود جای داده است و شما می توانید به راحتی به بازدید آنها بپردازید.برای این بازدید و تور مجازی امکانات کاربردی نیز آماده شده است مانند بزرگنمایی ، حضور در تور مجازی ، به روز رسانی های متعدد و یک رابط کاربری بسیار ساده برای استفاده از این اپلیکیشن است .

لینک دانلود نرم افزار Arts & Culture برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود نرم افزار Arts & Culture برای سیستم عامل IOS

اپلیکیشن Arts & Culture علاوه برمعرفی و آشنایی  تاریخ یک کشور، این اپلیکیشن می تواند دسترسی به مورخان، کارشناسان تاریخی، نقاشی ها و مجسمه ها زیادی را از طریق ویدئو برای شما فراهم کند. همچنین عکس های پانورامیک شهرها و آثار هنری را می توانید با چشم غیرمسلح یا با استفاده از تجهیزات واقعیت مجازی رصد کنید.

مطالب مرتبط

برو بالا