Assassin’s Creed Syndicate را به رایگان از فروشگاه Epic Games دانلود کنید

0
72

آخرین عضو از نسلِ اساسینز کریدهای قدیمی، جدیدترین بازی رایگانِ فروشگاه Epic Games است. کمپانی اپیک ساعاتی پیش دومین عنوانِ رایگانِ هفته بعدِ فروشگاهش را مشخص کرد و با توجه به آن کاربران از الان تا ۲۷ فوریه (۸ اسفند) می‌توانند Assassin’s Creed Syndicate را به کتابخانه بازی‌های خود در اپیک گیمز استور اضافه کنند.

به گزارش کالاسودا به نقل از ویجیاتو، اساسینز کرید سیندیکیت که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، به نوعی آخرین بازی برپایه فرمول قدیمی اساسینز کرید به حساب می‌آید. بعد از این بازی و در Assassin’s Creed Origins بود که یوبیسافت تغییراتی در هسته اصلی گیم پلی ایجاد کرد و به روند عرضه سالیانه یک قسمت جدید از مجموعه پایان داد.

گزارشات نشان می‌دهند که اساسینز کرید امسال با نسخه جدیدی بازخواهد گشت و این بار داستان بازی پیرامون وایکینگ‌ها می‌چرخد. Assassin’s Creed Odyssey که آخرین قسمت از این سری به شمار می‌رود، در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و توانست بازخوردهای مثبتی دریافت کند.

اما در کنار سیندیکیت دومین بازی رایگان این هفته اپیک گیمز استور Faeria است. یک بازی کارتی و نوبتی که با بودجه مردمی در Kickstarter ساخته شده و با دریافت میانگین امتیازی ۸۱ در متاکریتیک، از آن به عنوان یکی از بازی‌های خوش ساخت سبکش یاد می‌شود. جالب اینجاست بدانید Faeria تا دو سال پیش رایگان بود ولی سازنده تصمیم گرفت سیاست درآمدزایی‌اش را عوض کند.

در همین راستا بازی دوباره به اثری پولی تبدیل شد و قیمتش در استیم ۲۴.۹۹ دلار است. با داشتن اکانت اپیک گیمز استور هر دو بازی را می‌توانید به رایگان دانلود کرده و آن‌ها را تا همیشه به لیست بازی‌هایتان اضافه کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از