بازی ها

Avakin Life ؛ بازی شبیه ساز یک زندگی رویایی توسط یک کمپانی مشهور

کالاسودا - کالاسودا- بازی موبایل زندگی آوکین – دنیای مجازی سه بعدی این روز ها طرفداران بسیاری را در اطراف خود می بیندو میلیون ها بار توسط کاربران دریافت شده است.  این بازی زیبا که با نام Avakin Life – ۳D virtual world  برای سیستم عامل های اندروید و IOS ساخته شده به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. استودیو Lockwood Publishing Ltd این بازی را ساخته و تلاش بسیاری داشته است که بتواند تمام گروه های سنی را برای اجرای این بازی ترغیب کند. Avakin Life – ۳D virtual world  بازی پرطرفدار و سرگرم کننده در سبک بازیهای شبیه ساز زندگی – نقش آفرینی است و این امکان را به کاربران می دهد تا ساعت ها خود را سرگرم این بازی جذاب کنند.

بازی های شبیه ساز زندگی یکی از سری بازی های اعتیار آور محسوب می شود و کاربران را ناخواسته به سمت خود هدایت می کند، Avakin Life نیز از همین دسته بازی ها محسوب می شود. در بازی Avakin Life شما می توانید از میان ده ها شخصیت دوست داشتنی یکی را انتخاب کنید و زندگی کردن با او را تجربه کنید. در این بازی کنترل و هدایت زندگی کارکتر اصلی بر عهده شما قرار می گیرد! می توانید برای خودتان لباس هایی زیبا را بخرید، یک خانه شیک برای خود آماده کنید و با تزئین آن حس واقعی بازیهای دنیای مجازی را به خود القا کنید، با افراد مختلف از سراسر جهان ملاقات کنید، در جشن های مهیج شرکت کنید، مدل مو، رنگ چشم و … را متناسب با میل خود شخصی سازی کنید و از زندگی با کارکتر اصلی لذت ببرید!

لینک دانلود بازی Avakin Life – ۳D virtual world برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود بازی Avakin Life – ۳D virtual world برای سیستم عامل IOS

در این بازی شما می توانید به فردی تبدیل شوید که علاقه دارید مانند تبدیل شدن به یک ستاره ستاره یا مدل و یا هرچیز دیگری که علاقه دارید در دنیای بازی ها به آن برسید.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا