ضیافت بزرگ طرفداران بتمن روی پلتفرم رایانه‌های شخصی آغاز شد

0
123

طرفداران شخصیت افسانه‌ای و محبوب بتمن (Batman) و البته دارندگان پلتفرم رایانه‌‌ای می‌توانند خوشحال باشند چرا که ضیافتی بزرگ برا‌ی آن‌ها آغاز شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فروشگاه محبوب و پر حاشیه این روزهای دنیای بازی‌ةای ویدیویی، یعنی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی اعلام کرده که یک بسته ویژه از بازی‌های Batman برای کاربران این فروشگاه به صورت رایگان عرضه می‌شود. طبق اطلاعاتی که فروشگاه اپیک گیمز منتشر کرده، مجموعه یا کالکشن Batman: Arkham Collection که شامل عناوین فوق‌العاده و تحسین شده‌ی Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City و Batman: Arkham Knight است، به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران فروشگاه اپیک گیمز و دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. علاوه بر این کالکشن و مجموعه ارزشمند و فوق‌العاده، سه گانه LEGO Batman که شامل عناوین LEGO Batman و LEGO Batman 2: DC Super Heroes و LEGO Batman 3: Beyond Gotham نیز برای کاربران این فروشگاه رایگان اعلام شده است که قطعا می‌تواند طرفداران بازی های بتمن را به شدت خوشحال و هیجان زده کند.

از آن جایی که فردا، به عنوان «روز جهانی بتمن» شناخته می‌شود، عناوین و مجموعه‌هایی که اعلام شد برای کاربران رایانه های شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار داده شده‌اند.

نظر شما در مورد طرج فوق‌العاده فروشگاه اپیک گیمز و رایگان کردن عناوین به یاد ماندنی بتمن چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از