فراتر از خیر و شر ؛یوبی سافت قصد رقابت با GTA را دارد

0
451


کالاسودا- عنوان Beyond Good and Evil 2 یکی از خاص ترین بازی های جهان باز است که توسط استودیو Ubisoft Montpellier توسعه یافته و کمپانی Ubisoft آن را منتشر خواهد کرد. این بازی را می توان نسخه دوم بازی Beyond Good and Evil دانست که در سال ۲۰۰۳ در دسترس کاربران قرار گرفت. البته هنوز زمان دقیقی از عرضه این بازی مشخص نشده است و در توسعه این بازی و محوریت آن نیز شایعات بسیاری وجود دارد. اما مدتی پیش مشخص شد این بازی برای کنسول های بازی پلی استیشن چهار،ایکس باکس،مایکروسافت ویندوز و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. تهیه  کنندگان این بازی به نظر قصد دارند یک بازی جهان باز در سطح GTA  را تولید کنند.
بازی Beyond Good and Evil 2 یک عنوان سوم شخص با سبک اکشن- ماجراجویی است در گستره جهان باز است که چند سال پیش از ماجراهای نسخه اول این بازی رخ می دهد و دنیای این بازی درتمدن چند قومی اتفاق می‌افتد. البته نحوه ساخت این بازی به گونه ایی است که برای اجرای آن نیاز به آشنایی با نسخه قبلی نیست زیرا یوبی سافت به‌ جای ادامه دادن قصه‌بازی نسخه اول ، داستان را به وقایع قبل از شماره‌ی اول ببرند؛ بنابراین کسانی که نسخه‌ی پیش را تجربه نکردند در درک داستان مشکلی نخواهند داشت.
در بازی Beyond Good and Evil 2 ، بازیکن‌ها خود را در عصر طلایی دزدها در قرن بیست و دوم و یک محیط گرافیکی  به اسم System 3 پیدا می‌کنند؛ محلی که برای تجارت بسیار مناسب است . هنگام شروع بازی، بازی‌کن‌ها هیچ‌چیز خاصی در اختیار ندارند، اما با گذشت زمان قوی‌‌تر خواهند شد و ماجراهای متعددی که مواجه با آن هیجان های بسیاری دارد را ایجاد می کنند.

 در این بازی  فضا، محیط‌ها و مکان‌های زیادی برای اکتشاف وجود دارد. البته بازی در یک کهکشان نیست، اما در یک سیستم ستاره‌ای جریان دارد که مقیاس آن طرفدارها را تحت‌ تأثیر قرار خواهد داد و به نظربرای این مسافرت ها  آنسل حیوانات هیبریدی (حیوان‌هایی انسان‌مانند مثل کاراکتر ناکس) را بهترین یارها برای مسافرت‌های فضایی می‌خواند البته به نظر می رسد یوبی سافت با عرضه تریبر های دیگر اطلاعات بیشتری را در ماه های آینده در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها