اخبار

برترین بازی هدست واقعیت مجازی امروز منتشر می شود

کالاسودا - کالاسودا- Bravo Team یک بازی کاملا متفاوت با بازی های عرضه شده برای هدست واقعیت مجازی شرکت سونی است که از امروز در اختیار کاربران قرار می گیرد. Bravo Team توسط سازندگان بازی Until Dawn  ساخته شده است و این انتظار می رود که برترین بازی سال هدست واقعیت مجازی سونی اعلام شود. به نظر شرکت سونی با معرفی بازی های پرطرفدار این وعده را به کاربران می دهد که با تحول زیادی در سال جدید برای بازی های واقعیت مجازی رو به رو خواهند شد .

حدود یک سال از عرضه هدست های واقعیت مجازی سونی می گذرد و با وجود قیمت بالای این هدست، طرفداران شرکت سونی استقبال بسیار خوبی از این تکنولوژی جدید کرده اند. در این مدت بازی های مختلفی برای PS VR منتشر شده است اما بیشتر این بازی ها کیفیت لازم برای جلب رضایت گیمر ها و کاربران حرفه ایی را نداشته اند. در سال ۲۰۱۸ شرکت سونی تمرکز ویژه ایی به این موضوع کرده است و دو بازی قدرتمند را برای شروع این موضوع ساخته است. یکی از این بازی ها Bravo Team است که با سبک جالب خود انتظار می رود علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جلب کند .

سبک  بازی  Bravo Team  تیراندازی اول شخص است و به نظر به همین دلیل احساس نزدیکی به بازیکن خود داریم . سبک این بازی به نظر نزدیک به بازی کانتر است و به دلیل نزدیک بود دوربین بازی کاملا حس حضور در یک میدان مبارزه را می دهد. بازیکنان می‌توانند به پشت سنگرها و موانع بروند، پناه بگیرند و با یکدیگر به رقابت بپردازند. بازی Bravo Team  همچنین از بخش دونفره همکاری (Co-op) آنلاین بهره می‌برد که کاربران می‌توانند با دوستانشان تجربه‌ای از این بازی داشته باشند.

در انتها نیز یاد آور می شویم که همزمان با عرضه این بازی کنترلر PS Aim نیز عرضه می شود و کاربران می توانند با خرید این کنترلر بهترین تجربه بازی های تیر اندازی را با هدست واقعیت مجازی تجربه کنند .

حال باید دید این بازی می تواند برترین بازی تاریخ واقعیت مجازی معرفی شود یا باز هم برای پیشرفت این تکنولوژی زمان بیشتری نیاز است؟

مطالب مرتبط

برو بالا