اخبار جالبی از سری بازی Call of Dutyمنتشر شد

بازی Call of Duty: Black Ops3 از امروز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. در روز هایی که تمام علاقه مندان به بازی های رایانه ایی تمرکز خود را بر روی کنفرانس E3 گذاشته اند این خبر یکی از سورپرایز های کمپانی سازنده این بازی محبوب است.  Call of Duty: Black Ops3 در سال ۲۰۱۵ یکی از برترین بازی های کنسول های بازی لقب گرفته بود.

Call of Duty یکی از سری بازی های محبوب و شاید بتوان گفت محبوب ترین بازی اکشن محسوب می شود. کمپانی تری آر ک نیز در سال های اخیر تلاش های بسیاری را برای این سری بازی انجام داده است تا بتواند تمام سلایق کاربران را هدف قرار دهد. این کمپانی که این روز ها در حال توسعه بازی Call of Duty: Black Ops 4 در روز های اخیر اعلام کرده است که که این بازی مهیج که بدون شک یکی از کاندیدای برترین بازی سال است در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم های پلی استیشن چهار،ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد.

کمپانی سازنده این بازی در این رویداد سورپرایز های جالبی را نیز برای کاربران در نظر گرفته است . این کمپانی اعلام کرد Call of Duty: Black Ops3 به صورت رایگان برای تمامی مشترکین پلی‌استیشن پلاس در دسترس قرار دارد . در کنار اعلام این خبر، تریلر جدیدی نیز منتشر شد که تصاویری از نقشه‌های ریمستر شده مجموعه Black Ops برای تمامی کسانی که نسبت به پیش‌خرید  نسخه جدید این بازی اقدام کرده اند نیز در دسترس است و کاربران می تواند با مراجعه به استور پلی استیشن بازی های رایگان شده این کمپانی قدرتمند را برای مدتی محدود دریافت کنند. باید دید Call of Duty در سال اخیر چه دستاورد هایی را با خود به همراه خواهد داشت.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها