سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare – هارد خود را آماده کنید!

0
196

بازی Call of Duty: Modern Warfare از عناوین به شدت مورد انتظار در سال جاری میلادی محسوب می‌شود که زمان زیادی نیز تا عرضه آن باقی نمانده است. به تازگی سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شده که نشان می‌دهد برای نصب این عنوان، فضای بسیار زیادی را روی هارد درایو خود نیاز دارید.

با نگاه کردن به مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare، متوجه می‌شویم که اکتیویژن (Activision) و سازندگان قصد آزار دادن بازی‌بازان رایانه های شخصی را ندارند و مشخصات اعلام شده کاملا عادلانه و خوب به نظر می‌رسند. با این حال، گفته شده که برای نصب بازی، به میزان 175 گیگابایت فضای خالی روی هارد درایو خود نیاز دارید که عدد قابل توجهی است!

در بخش سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare، گفته شده که به یک پردازنده مرکزی Intel Core i3-4340 یا AMD FX-6300 نیاز دارید که پردازنده‌های ارزان قیمت و پایین رده‌ای برای بازی بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی محسوب می‌شوند. به غیر از 8 گیگابایت مموری RAM، گفته شده که حداقل به یکی از کارت‌های گرافیک NVIDIA GeForce GTX 670 یا NVIDIA GeForce GTX 1650 یا AMD Radeon HD 7950 نیاز است که کارت‌هایی قدیمی و باز هم ارزان قیمتی محسوب می‌شوند.

با این حال، در بخش سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی، گفته شده که به یک پردازنده مرکزی Intel Core i5-2500K یا AMD Ryzen R5 1600X نیاز است و به غیر از 12 گیگابایت مموری RAM، حداقل به یکی از کارت‌های گرافیک NVIDIA GeForce GTX 970 یا NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 یا AMD Radeon RX 580 نیاز دارید. توجه داشته باشید که کارت گرافیک شما باید از DirectX 12 پشتیبانی کند. علاوه بر این، اگر بخواهید از ویژگی‌های پیشرفته کارت‌های انویدیا (Nvidia) مانند Ray Tracing بهره ببرید، باید یکی از کارت‌های رده بالای این شرکت مانند RTX 2080 یا RTX 2080Ti را در اختیار داشته باشید.

در بین تمامی این مشخصات سخت افزاری، تنها 175 گیگابایت فضایی که از باز‌ی‌باز طلب شده به شدت به چشم می‌آید و جای شکی وجود ندارد که بازی‌بازان پلتفرم رایانه های شخصی باید هارد درایو خود را آماده کنند. خبر بد برای کسانی که از SSD برای نصب بازی‌ها استفاده می‌کنند این است که درایوهای SSD با قیمت مطلوب، با اندازه‌ها و حجم‌های کمتری نسبت به HDD عرضه می‌شوند و احتمالا بازی Call of Duty: Modern Warfare تقریبا تمام فضای SSD شما را به تسخیر خود درمی‌آورد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 25 ماه اکتبر سال 2019 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها