در بازی Call of Duty: Modern Warfare خبری از لوت باکس‌ نخواهد بود

0
141

در دوره‌ای از صنعت بازی‌های ویدیویی قرار داریم که تاییدِ عدم وجود لوت باکس‌ها در یک بازی، می‌تواند یک خبر خوشحال کننده و در مواقعی، غافلگیر کننده تلقی شود. لوت باکس‌ (Loot Box) ها در سال‌های اخیر به عنصری سود آور برای شرکت‌های ناشر بازی‌های ویدیویی و البته به عنصری آزار دهنده برای بازی‌بازان تبدیل شده است و رسانه‌ها نیز می ‌خواهند تا کلمه‌ای به نام لوت باکس در مورد بازی‌های ویدیویی را حذف نمایند. با این حال، زمانی که قرار است یک بازی مورد انتظار، محبوب و بزرگ عرضه شود، برای بازی‌بازان مهم است بدانند که آیا این عنوان، دارای لوت باکس یا مواردی از این دست خواهد بود یا خیر؟

یکی از بازی هایی که بازی‌بازان قطعا دوست ندارند چیزی به نام لوت باکس را پیرامون آن مشاهده کنند، بازی Call of Duty: Modern Warfare است که زمانی تا عرضه‌ این عنوان باقی نمانده است. بازی Call of Duty: Modern Warfare تنها در 10 روز آینده منتشر می‌شود و از آن جایی که بازی‌بازان می‌دانند به غیر از بخش داستانی، قرار است مدت‌ها در بخش‌های چند نفره و آنلاین این عنوان سرگرم شوند، دوست ندارند لوت باکس‌ها را در آن مشاهده کنند. علاوه بر این، شرکتی مانند اکتیویژن قطعا با واژه لوت باکس یا Supply Drop غریبه نیست و حدس زدن این که لوت باکس‌ها در بازی جدید این شرکت نیز دیده شوند، خیلی سخت نخواهد بود.

در نسخه بتای بازی Call of Duty: Modern Warfare مشاهده کردیم که سازندگان یک سیستم Supply Drop را برای بازی طراحی کرده‌اند که آیتم‌ها و مواردی تزئینی مانند اسکین‌ها را به بازی‌بازان می‌دهد. وجود همین سیستم باعث شد تا بازی‌بازان نسبت به وجود لوت باکس‌ها به صورت جدی تر احساس خطر کنند. به عنوان مثال، اسلحه‌ها یا موارد مهم که به صورت مستقیم روی گیم‌پلی بازی تاثیر می‌گذارند، به صورت شانسی و لوت باکس مانند به بازی‌بازان داده شود. با این حال، به نظر می‌رسد که قرار نیست چنین وضعیتی را در بازی Call of Duty: Modern Warfare مشاهده کنیم.

با این که استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به صورت رسمی در مورد وجود یا عدم وجود لوت باکس‌ها در بازی Call of Duty: Modern Warfare توضیح نداده اما کارگردان هنری این عنوان، این کار را برای آن‌ها انجام داده است. آقای Joel Emslie، کارگردان هنری بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare به تازگی اعلام کرده که سازندگان می‌خواهند یک راه مستقیم را برای دریافت محتوا برای بازی‌بازان به وجود آورند و همچنین در مورد لوت باکس‌ها شفاف سازی کرد. کارگردان هنری بازی Call of Duty: Modern Warfare این گونه توضیح می‌دهد:

چیزی که هم‌اکنون می‌توانم بگویم این است که ما قطعا در حال کار برروی هر نوع سیستم Supply Drop یا لوت باکس نیستیم. همچنین موارد کاربردی درون گیم‌پلی آزاد هستند. منتظر بمانید، ما برنامه داریم که در این هفته اطلاعاتی را منتشر کنیم.

در نگاه اول قطعا صحبت‌های کارگردان هنری بازی Call of Duty: Modern Warfare خوب و امیدوار کننده به نظر می‌رسد اما باز هم باید منتظر یک اعلامیه محکم و تایید کننده باشیم. از آن جایی که ناشر بازی شرکت اکتیویژن است و این شرکت در گذشته نشان داده دریافت سود از هر راهی را دوست دارد، در مورد وجود یا عدم وجود لوت باکس‌ها در بازی Call of Duty: Modern Warfare شکاک هستیم. توجه داشته باشید که عدم وجود یک سیستم Supply Drop لوت باکس مانند در ابتدای عرضه بازی، دلیل نمی‌شود که این سیستم در آینده به بازی اضافه نشود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 25 ماه اکتبر سال 2019 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Call of Duty: Modern Warfare و احتمال وجود لوت باکس‌ها در آن چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از