ترفند ها

تعقیب و گریز دزد و پلیس همچنان ادامه دارد

کالاسودا - کالاسودا- Ketchapp یک استودیو ساخت بازی های موبایل است که با عناوین مختلف توانسته یکی از برترین سازندگان بازی های موبایل قرار گیرد.برای یاد آوری این استدیو لازم است بازی Flippyرا برایتان یادآوری کنیم. عنوان بازی  Car vs Cops آخرین ساخته این استودیو بازساز است که برای سیستم عامل های اندروید و IOS ساخته شده و می تواند مدت زمان بسیار زیادی کاربران را سرگرم وضوع و داستان بازی خود کند. Car vs Cops با حجمی در حدود ۱۴۰ مگابایت در استور های رسمی این دو سیستم عامل به صورت رایگان وجود دارد.

در بازی جدید و زیبای Car vs Cops باید خود را برای فرار از اتومبیل های پلیس، کامیون ها، تانک ها و هلی کوپتر ها که تعقیبی با سرعت بالا و بی پایان را به تصویر می کشد، آماده باشید. گاهی وقتها شاید همه راه ها به رویتان بسته شود اما جای نگرانی نیست چرا که با کمی دقت می توانید راه جدیدی برای فرار از دست پلیس ها پیدا کنید!

نکته اینجاست که سرعت ماشین پلیس‌ها از ماشین شما به مراتب بیشتر است و تنها تغییر مسیر می‌تواند شما را به گریز برساند، پلیس‌های بیشتری شما را تعقیب می‌کنند، یک دور کامل بزنید تا آنها به هم برخورد کنند، تنها راه آن است که پلیس‌ها به دست پلیس‌ها متوقف شوند.

لینک دانلود بازی Car vs Cops برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود بازی Car vs Cops برای سیستم عامل IOS

برخی ویژگی های بازی Car vs Cops به شرح زیر است:

کنترل آسان ماشین تان با استفاده از دکمه های کنترلی یا دسته مجازی
امکان انتخاب ماشین خود از بین انواع و اقسام ماشین ها
بی پایان بودن بازی
دارای جوایز روزانه و جدول بالاترین امتیازات گرافیک بسیار زیبای بازی
فرار از اتومبیل های پلیس، کامیون ها، تانک ها و هلی کوپتر ها
چالش های نامحدود را پشت سر بگذارید
صدا گذاری شگفت انگیز و مناسب

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

برو بالا