دو بازی مستقل و زیبای Celeste و Inside برای رایانه‌های شخصی رایگان شدند

0
109

به تازگی خبر رسیده که دو بازی مستقل Celeste و Inside برای کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی رایگان شده است و آن‌ها می‌توانند طی مدت محدودی این دو بازی تحسین شده را دریافت نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) با تمام حواشی و ماجراهایش، توانسته رقیب خوبی برای شبکه بزرگ استیم (Steam) باشد. این فروشگاه که در اختیار شرکت اپیک گیمز است، سعی می‌کند با ارایه سرویس های به روز و خوب برای بازی‌بازان، کاربران رایانه‌های شخصی را به سمت خود جلب کند. به عنوان مثال، انحصاری کردن بازی های بزرگ و مورد انتظار، یکی از همین روش ها است که البته در مدت اخیر خوب جواب داده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های فروشگاه اپیک گیمز، بازی های رایگانی است که به صورت هفتگی برای کاربران رایگان می‌شود و حالا نوبت به معرفی بازی‌های هفته جدید است. طبق اعلام فروشگاه اپیک گیمز، بازی‌بازان می‌توانند در این هفته، دو بازی Celeste و Inside را به صورت رایگان دریافت کنند. بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی توجه داشته باشند که تا تاریخ 5 سپتامبر برای دریافت این دو بازی فرصت دارید.

Celeste و Inside هر دو از عناوین مستقل فوق‌العاده و تحسین شده هستند که مدت زمان زیادی نیز از عرضه آن‌ها نمی‌گذرد. بازی Celeste یک اکشن سکوبازی (پلتفرمر) است که تم بازی های قدیمی و رترو را دارد و می‌تواند شما را خیلی سریع درگیر خود کند. در طرف دیگر، Inside یک بازی سکوبازی دو بعدی داستان محور است که به وسیله استودیوی Play Dead ساخته شده است؛ همان استودیویی که پیش از این بازی مستقل تحسین شده دیگری به نام Limbo را ساخته بود و حالا با Inside جادوی خود را کامل کرده است. جالب است بدانید که در هفته آینده، دو بازی مستقل و زیبای دیگر با نام های ABZU و The End is Nigh برای فروشگاه اپیک گیمز و کاربران رایانه‌های شخصی رایگان خواهد شد که می‌تواند خبر خوبی برای این افراد باشد.

نظر شما در مورد رایگان شدن دو بازی مستقل و زیبای Celeste و Inside برای پلتفرم رایانه‌های شخصی چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از