اخبار

نوکیا گوشی جدید خود را با چه هدفی خواهد ساخت

کالاسودا -

کالاسودا- نوکیا گوشی جدید خود را با محوریت عملکرد باتری در برنامه خود قرار داده است. آخرین تیزر نوکیا نشان می دهد که کمپانی HMD Golbal گوشی جدید را که به ویژگی ChargeUp مجهز است به زودی روانه بازار می کند. به نظر نوکیا قصد دارد تمام علاقه مندان گوشی های هوشمند با هر سلیقه ایی را به سمت خود بکشاند.

در روز های گذشته نوکیا خبر های بسیار را برای کنفرانس روز ۲۹ می منتشر کرده است. این شرکت که مدتی پیش دعوت نامه های بسیاری را برای مطبوعات و وب سایت های مشهور ارسال کرده بود. همچنین در حال حاضر کانال‌های رسمی شبکه‌های اجتماعی نوکیا، رویداد معرفی جدیدترین محصول این شرکت را پوشش می‌دهند شاید بحث برانگیز ترین خبر را می توان به شکل زیر دانست

آخرین پیشروی  #Nokiamobile چیست؟ پاسخ به این سوال را می‌توانید در تاریخ ۲۹ می، روز سه‌شنبه پیدا کنید. اکنون باید #ChargeUp باشید.

هشتگ #ChargeUp کاملا آشکار بیان می کند که نوکیا تمرکز خود را برای ساخت یک گوشی هوشمند بر مبانی باتری گذاشته است. هنوز خبری از جزییات این خبر نیست اما به نظر عملکرد خوب باتری در تمام جهات چه از نظر شارژ دهی و چه مدت شارژ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

یکی از مدیران این کمپانی اعلام کرد که نوکیا همواره سعی دارد خبر های هیجان انگیزی برای کاربران خود ایجاد کند از این رو از کاربران خواسته است که عضو توییتر رسمی این برند یعنی https://t.co/pUPQbxd9ye شوند.تا نوکیا نیز بتواند تعامل بیشتری با کاربران خود داشته باشد و به همفکری با آن ها بپردازد.

کمپانی سازنده برند نوکیا به تازگی اعلام کرده است سه گوشی جدید خود با نام های TA-1075 ، TA-1105 و TA-1116مجوز فروش در کشور روسیه را دریافت کرده اند. خبر های خوب نوکیا این روز ها بسیار زیاد است حال باید دید نوکیا روند صعودی خود را پگونه طی خواهد کرد.

                                                   با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا