زمانی که سکانس ماندگار فیلم Joker در بازی Far Cry 5 بازآفرینی می‌شود

0
387

فیلم Joker مدتی است که در سینماهای سراسر جهان اکران شده و البته با استقبال بسیار خوبی نیز از طرف مردم رو به رو شده است. فیلم Joker، صحنه‌های به یادماندنی بسیاری دارد که به لطف بازیگر توانایی این فیلم، یعنی واکین فینکس (Joaquin Phoenix) خلق شده و بسیار زیبا از کار درآمده‌ اند.

در این مطلب قصد نداریم داستان فیلم Joker را برای شما اسپویل کنیم و تجربه فوق‌العاده دیدن فیلم را از شما بگیریم اما به نظر می‌رسد که دیگر همه مردم، صحنه رقصِ جوکر یا همان آرتور فلک (Arthur Fleck) را روی پله‌های شهر دیده باشند؛ صحنه و سکانسی ماندگار که با کارگردانی و هنرنمایی خوب بازیگر همراه است و می‌تواند مخاطب را جذب کند.

با این حال، بعید می‌دانم که چنین سکانسی را در بازی Far Cry 5 را هر بازی دیگری دیده باشید! به تازگی طرفداران فیلم Joker و البته طرفداران بازی Far Cry 5 تصمیم گرفته‌اند که با استفاده از ویژگی ویرایشگر مراحل بازی محبوب شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) و البته با مهارت و مادینگ خودشان، صحنه ماندگار رقصِ جوکر روی پله های شهر را بازآفرینی کرده‌اند. در ویدیویی که در پیش روی شما قرار گرفته، می‌توانید مراحل ساخته شدن این سکانس زیبا و ماندگار در بازی Far Cry 5 را مشاهده نمایید:

حالا این سکانس ماندگار با ویژگی‌های بصری شبیه به فیلم ساخته شده و تنها یک جوکر کم دارد! اگر فیلم را دیده‌اید و تحت تاثیر آن قرار گرفته‌اید (که قطعا این طور است) می‌توانید یک جوکر خیالی را در ذهن خود ساخته و در حال رقص، از روی پله‌ها پایین بیاورید. همه ما می‌دانیم که واکین فینیکس، تاثیر بسیاری در ماندگار شدن سکانس ها و شخصیت آرتور فلک دارد و بدون او، همیشه یک چیز کم است اما کار تیمی که ویدیوی بالا را ساخته، واقعا ستودنی و شایسته احترام برشمرده می‌شود.

بازی Far Cry 5 هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد ویدیوی بالا و فیلم Joker چیست؟ آیا این صحنه از فیلم، ماندگارترین سکانس آن است؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها