کرش، ماریو و دوستان در صدر فهرست فروش هفتگی بریتانیا

فهرست فروش این هفته بازار بریتانیا یا UK به تازگی منتشر شده که در آن شاهد صدرنشینی کرش بندیکوت، ماریو و دوستان هستیم!

در فهرست فروش این هفته بریتانیا مشاهده می‌کنیم که بازی‌های جدیدی در ۱۰ رده اول دیده نمی‌شوند و عرضه های جدید، به دلیل کم نام و نشان بودن، بین رده‌های ۱۱ تا ۴۰ قرار گرفته‌اند که البته منطقی است. اما در فهرست ۱۰ بازی پرفروش، شاهد نام‌های بسیار پر طرفدار و البته تکراری هستیم.

کرش و دوستان مسابقه دهنده او با بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled باز هم مانند هفته های گذشته، به صدر فهرست فروش بازگشته‌اند و حسابی می‌درخشند. به نظر می‌رسد ک به مانند مجموعه بازسازی شده پیشین کرش بندیکوت، Crash Team Racing Nitro-Fueled نیز از محبوبیت بسیار بالایی مخصوصا در میان بازی‌‌بازان بریتانیایی برخوردار است. پس از آن، یک نام آشنای دیگر، یعنی Super Mario Maker 2 را در رده دوم مشاهده می‌کنیم که در هفته های قبلی، جای خود را مرتب با کرش بندیکوت عوض می‌کرد و بین رده‌های اول و دوم چرخش می‌کرد.

پس از گذشتن از چند نام کاملا قدیمی و آشنا مانند Mario Kart Deluxe و FIFA 19 و Grand Theft Auto 5، به بازی‌های جدیدتری مانند F1 2019 و Fire Emblem: Three Houses می‌رسیم که بازی دوم، یکی دیگر از انحصاری های ستایش شده کنسول نینتندو سوییچ محسوب می‌شود. بازی های Red Dead Redemption 2 و Minecraft و Super Smash Bros. Ultimate نیز رده‌های پایانی فهرست ۱۰ بازی پرفروش را اشغال کرده‌اند که همگی عناوین فوق‌العاده محبوبی هستند. با عرضه عناوین جدید در هفته‌ها و ماه‌های آینده، قطعا فهرست فروش بریتانیا یا UK هیجان بیشتری خواهد گرفت و می‌توان رقابت بهتر و بیشتری را بین بازی‌ها مشاهده کرد.

شما می‌توانید فهرست فروش هفتگی جدید بریتانیا را در زیر مشاهده کنید:

  1. Crash Team Racing Nitro-Fueled
  2. Super Mario Maker 2
  3. Mario Kart 8 Deluxe
  4. FIFA 19
  5. Grand Theft Auto 5
  6. F1 2019
  7. Fire Emblem: Three Houses
  8. Red Dead Redemption 2
  9. Minecraft
  10. Super Smash Bros. Ultimate

نظر شما در مورد فهرست فروش هفتگی بریتانیا چیست؟ از بین بازی‌های بالا، مشغول به تجربه کدام یک هستید؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار