کرش، ماریو و دوستان در صدر فهرست فروش هفتگی بریتانیا

0
5

فهرست فروش این هفته بازار بریتانیا یا UK به تازگی منتشر شده که در آن شاهد صدرنشینی کرش بندیکوت، ماریو و دوستان هستیم!

در فهرست فروش این هفته بریتانیا مشاهده می‌کنیم که بازی‌های جدیدی در 10 رده اول دیده نمی‌شوند و عرضه های جدید، به دلیل کم نام و نشان بودن، بین رده‌های 11 تا 40 قرار گرفته‌اند که البته منطقی است. اما در فهرست 10 بازی پرفروش، شاهد نام‌های بسیار پر طرفدار و البته تکراری هستیم.

کرش و دوستان مسابقه دهنده او با بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled باز هم مانند هفته های گذشته، به صدر فهرست فروش بازگشته‌اند و حسابی می‌درخشند. به نظر می‌رسد ک به مانند مجموعه بازسازی شده پیشین کرش بندیکوت، Crash Team Racing Nitro-Fueled نیز از محبوبیت بسیار بالایی مخصوصا در میان بازی‌‌بازان بریتانیایی برخوردار است. پس از آن، یک نام آشنای دیگر، یعنی Super Mario Maker 2 را در رده دوم مشاهده می‌کنیم که در هفته های قبلی، جای خود را مرتب با کرش بندیکوت عوض می‌کرد و بین رده‌های اول و دوم چرخش می‌کرد.

پس از گذشتن از چند نام کاملا قدیمی و آشنا مانند Mario Kart Deluxe و FIFA 19 و Grand Theft Auto 5، به بازی‌های جدیدتری مانند F1 2019 و Fire Emblem: Three Houses می‌رسیم که بازی دوم، یکی دیگر از انحصاری های ستایش شده کنسول نینتندو سوییچ محسوب می‌شود. بازی های Red Dead Redemption 2 و Minecraft و Super Smash Bros. Ultimate نیز رده‌های پایانی فهرست 10 بازی پرفروش را اشغال کرده‌اند که همگی عناوین فوق‌العاده محبوبی هستند. با عرضه عناوین جدید در هفته‌ها و ماه‌های آینده، قطعا فهرست فروش بریتانیا یا UK هیجان بیشتری خواهد گرفت و می‌توان رقابت بهتر و بیشتری را بین بازی‌ها مشاهده کرد.

شما می‌توانید فهرست فروش هفتگی جدید بریتانیا را در زیر مشاهده کنید:

  1. Crash Team Racing Nitro-Fueled
  2. Super Mario Maker 2
  3. Mario Kart 8 Deluxe
  4. FIFA 19
  5. Grand Theft Auto 5
  6. F1 2019
  7. Fire Emblem: Three Houses
  8. Red Dead Redemption 2
  9. Minecraft
  10. Super Smash Bros. Ultimate

نظر شما در مورد فهرست فروش هفتگی بریتانیا چیست؟ از بین بازی‌های بالا، مشغول به تجربه کدام یک هستید؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از