بررسی محتوای قابل دانلود Curse of the Pharaohs برای بازی Assassin’s Creed Origins

Curse of the Pharaohs

 Curse of the Pharaohs نام جدید ترین محتوای قابل دانلود از بازی Assassin’s Creed Origins است که در ۱۳ مارس ۲۰۱۸ برای این بازی پرطرفدار و با سابقه منتشر خواهد شد. البته این بازی در ابتدا قرار بود در روز ۶ مارس منتشر شود که بنا به گفته استودیو سازنده این بازی یعنی Ubisoft  دلیل این تاخیر در انتشار به  منظور ارائه بهترین تجربه ممکن از این بسته الحاقی صورت  گرفته است. قیمت این محتوای قابل دانلود (DLC) برای کاربران ۹.۹۹ دلار است . بازی Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده است و یکی از بازی های پرفروش چند سال اخیر است .

زمان زیادی تا عرضه  دومین محتوای قابل دانلود بازی Assassin’s Creed Origins نمانده است و امروز قصد داریم به بررسی این محتوا که Curse of the Pharaohs یا همان نفرین فراعنه نام دارد بپردازیم .

در بسته الحاقی Curse of the همان  شخصیت اصلی بازی یعنی Bayek دیده می‌شود که به سمت شهر Thebes در حرکت بوده تا یک وسیله قدیمی و شی گران قیمت  را پیدا کند. به یک بازی  ارواح نیروهای فرعون ظاهرشده  و افراد بی‌گناه و مردم آن شهر را به قتل می‌رسانند ودر نتیجه  Bayek تصمیم می گیرد  تا جان مردم آن منطقه  را نجات دهد. البته این تمام ماجرا در این بسته الحاقی نیست . در این DLC نام منطقه دیگری نیز به چشم می خورد . شهری که در آن باید به مبارزه در برابر عقرب‌های عظیم‌الجثه‌ای پرداخت،  نام این منطقه Aaru است .

در انتها نیز برای کاربرانی که در گروه طرفداران این بازی قرار دارند می توان یک خبر بسیار خوب اعلام کرد که فردا کاربران می توانند به روز رسانی رایگان این بازی که Lights Among the Dunes را به صورت رایگان دریافت کنند . این به روز رسانی به نوعی معرفی محتوای قابل دانلود Curse of the Pharaohs  است .