آیا دنباله‌ی بازی Death Stranding ساخته خواهد شد؟

بازی Death Stranding با تمام حواشی و هیجان‌های پیرامون خود، سرانجام در هفته‌های گذشته منتشر شد و توانست دست پخت جدید کوجیما و تیم او را به ما نشان دهد. با این حال، از همین حالا صحبت هایی برای ساخت دنباله بازی Death Stranding می‌شود که جالب به نظر می‌رسند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

بازی Death Stranding آن قدر عناصر ارزشمند و بزرگ داشت که باعث می‌شد از هر جنبه و بعدی نتوانیم به آن یک بازی ناامید کننده بگوییم؛ حتی اگر تبلیغات و هایپ پیرامون این بازی به قدری زیاد بود که گاهی اوقات آزار دهنده می‌شد و انتظار مخاطب را به طرز نا عادلانه ای بالا می‌برد. با این که Death Stranding یک تجربه همه پسند و کاملا سرگرم کننده نیست و قطعا برای سرگرم کنندگی و به عنوان یک بازی با گیم پلی هیجان انگیز و نفس گیر، پیشنهاد نمی‌شود، اما عناصر بسیاری در آن وجود دارند که می‌توانند آن را به عنوانی ارزشمند تبدیل نمایند. همین عناصر ارزشمند و قابل توجه باعث شده اند تا هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و تیم او، یعنی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) از هم‌اکنون به فکر ساخت دنباله برای بازی خود باشند و البته دنیای رسانه را نیز با این جریان، تکان دهند.

هیدئو کوجیما در ماه های گذشته و حتی پیش از عرضه بازی Death Stranding نیز درباره احتمال ساخته شدن یک دنباله برای بازی خود صحبت کرده بود اما حالا همه چیز درباره دنباله یا Death Stranding 2، خیلی شفاف تر به نظر می‌رسد چرا که مجبور به انتظار کشیدن برای Death Stranding نیستیم. کوجیما به تازگی و طی مصاحبه جدیدی که انجام داده، درباره احتمال ساخته شدن بازی Death Stranding 2 صحبت های جالبی را به صورت خلاصه بیان نموده است.

کوجیما در اولین قدم می‌گوید که لازمه ساختن شدن دنباله برای بازی Death Stranding، این است که تمامی موارد و عناصر برای آن بازی، از صفر ساخته شوند و همه چیز جدید باشد. سازندگان و توسعه دهندگان بازی های بزرگ و AAA معمولا دوست دارند تا یک دنیا با عناصر و مکانیک های محبوبی را خلق کنند و آن ها را به پایه و اساس نسخه‌های بعدی یا دنباله‌های آن بازی تبدیل نمایند اما جالب است که کوجیما می‌گوید برای ساختن بازی Death Stranding 2، باید همه چیز از صفر و نو طراحی و ساخته شود. هنوز نمی‌دانیم بازی آینده هیدئو کوجیما و تیم او، چه می‌خواهد باشد اما قطعا برای آن هیجان زده‌ هستیم.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد. نسخه رایانه‌های شخصی این بازی در تابستان سال 2020 میلادی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Death Stranding و ساخته شدن یک دنباله برای این عنوان چیست؟

منبع: گیمینگ بولت

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها