بازی Diablo 4 داستانی تاریک و بیش از 100 روستا دارد

0
۳۹
Diablo 4

به تازگی کارگردان خلاقیت بازی Diablo 4 اطلاعات جدیدی را از این عنوان هیجان انگیز و مورد انتظار، منتشر ساخته است. به نظر می‌رسد که تیم سازنده قصد ایجاد تغییر و تحولات بسیاری را در نسخه چهارم این سری دارد که شامل داستان و دنیای بازی نیز می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

چند روز پیش و در جریان مراسم بلیزکان (Blizzcon)، شرکت بلیزارد (Blizzard Entertainment) از چند بازی جدید و فوق‌العاده هیجان انگیز رونمایی کرد که یکی از آن‌ها، بازی Diablo 4 بود. پس از گذشت حدود 7 سال از عرضه نسخه سوم این سری محبوب و افسانه‌ای، بازی Diablo 4 قرار است با تغییرات ریز و درشتی در همه جهات ساخته شود و باز هم استانداردهای جدیدی را بیافریند. البته طرفداران این سری فعلا هیجان زده نشوند چرا که تا زمان انتشار نسخه نهایی بازی Diablo 4، زمان زیادی باقی مانده است و نسخه‌های بتای مختلفی از این عنوان در آینده منتشر خواهد شد.

اما همان طور که گفته شد، کارگردان خلاقیت بازی Diablo 4، یعنی آقای Sebastian Stępień به تازگی اطلاعات جدید و مفیدی را در اختیار ما قرار داده‌اند. طبق گفته های کارگردان خلاقیت، بازی Diablo 4 دارای یک داستان ریشه‌ای تر و تاریک تر نسبت به نسخه‌های اخیر سری Diablo، مخصوصا نسخه قبلی، یعنی Diablo 3 خواهد بود و بیشتر سعی دارد تا لحن و حال و هوایی شبیه به نسخه‌های اول و دوم سری، حداقل از نظر داستان و روایت داشته باشد. علاوه بر این، آقای کارگردان توضیح داد که در بازی دیابلو 4، بیش از 100 روستای مختلف و منحصر به فرد وجود دارد که نشان می‌دهد این بازی چقدر بزرگ و عظیم است. طبق صحبت های انجام شده و اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که تیم سازنده بازی Diablo 4 قصد دارد تا نسخه ای منحصر به فرد و البته وابسته به ریشه های سری تولید کند و برای همین، داستانی تاریک تر و دنیای بزرگتر را در دستور کار خود قرار داده اند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که بلیزارد با دیابلو 4 چه کاری انجام می‌دهد.

بازی Diablo 4 هنوز تاریخ انتشار معین و دقیقی ندارد و قرار است برای پلتفرم های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه شود. همان طور که گفته شد، با توجه به سابقه شرکت بلیزارد در عرضه نسخه نهایی بازی های Diablo و World of Warcraft، به این زودی ها منتظر عرضه بازی Diablo 4 به صورت کامل نباشید و فعلا با اطلاعاتی که از این عنوان مورد انتظار منتشر می‌شود، سرتان را گرم کنید.

نظر شما در مورد بازی Diablo 4 و اطلاعات منتشر شده درباره آن چیست؟

منبع: Gamingbolt

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از