نسخه های ویژه Call of Duty: Black Ops 4 چه ویژگی هایی خواهند داشت

0
۵۱

 نسخه های ویژه بازی  Call of Duty: Black Ops 4 به صورت جداگانه توسط کمپانی سازنده این بازی رونمایی شد. این بازی دارای دو نسخه Digital Deluxe و یک نسخه فیژه با نام Pro Edition روانه بازار خواهد شد. این رونمایی جزییات دیگری را نیز در اختیار علاقه مندان قرار داد.

در روزهای کنفرانس E3 کمپانی های اکتیویژن و تری آر ک به شدت به دلیل این عنوان مورد توجه کاربران قرار گرفتند از این رو این کمپانی های قدرتمند سعی کردند در این بخش برای علاقه مندان بازی یاد شده بیشتری انرژی را صرف کنند. این سه نسخه هر کدام ویژگی های جالبی دارند که به شرح زیر است

دو نسخه Digital Deluxe بازی Call of Duty: Black Ops 4 شامل نسخه استاندارد، سیزن پس به نام Black Ops Pass، آیتم‌های پاداش ویژه و امتیاز‌های COD اضافی هستند. نسخه Pro Edition این عنوان نیز شامل نسخه استاندارد، یک کیس فلزی مخصوص، یک Pop Socket با طرح Black Ops، تعداد ده وصله جالب که برساس هرکدام از Specialist‌های بازی طراحی شده‌اند، کارت‌های هنری با طرح زامبی و ۱۱۰۰ امتیاز‌ COD می‌شود.

از طرفی دیگر شرکت اکتیویژن جزییاتی از سیزن پس بازی که با نام Black Ops Pass خواهد شد، منتشر کرد. طبق این اطلاعات، از یک چالش جدید برای محتویات پس از عرضه بازی اصلی پیروی می‌کند. در حالی که سیزن پس‌ نسخه‌های گذشته شامل چهار نقشه می‌شدند که در طول یک سال در دسترس قرار می‌گرفتند اما محتویات سیزن پس بازی Black Ops 4 به صورت پیوسته منتشر خواهد شد و شامل ۱۲ نقشه برای بخش چندنفره، یک نقشه بخش زامبی در هنگام انتشار، چهار نقشه زامبی جدید و چهار شخصیت مخصوص برای حالت Blackout یا همان بتل رویال می‌شود.

این مورد نیز را باید یاد کنیم که ۴ تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) برای کنسول های بایز پلی استیشن چهار ، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از