برنامه Disney+ هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس است

0
152

به تازگی خبر رسیده که برنامه یا اپلیکیشن Disney+ هم‌اکنون برای کنسول های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس است و کاربران می‌توانند با استفاده از کنسول های خود از این برنامه بهره مند شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

سرویس های استریمینگ، هر روز رونق بیشتری می‌گیرند و به تعدادشان افزوده می‌شود و به نظر می‌رسد که آینده، چه در زمینه بازی های ویدیویی و چه در زمینه فیلم و سینما، در دست سرویس های اشتراکی و استریمینگ است. رشد سرویس های استریمینگ و بالا رفتن تعداد آن‌ها باعث می‌شود تا رقابت سنگینی بین آن ها ایجاد شود و هر شرکت سعی کند با ارایه محتوای نو و ارزشمند، مخاطبان بیشتری را تحت تاثیر قرار داده و رقبای خود را از دور خارج کند که نمونه بارز آن، شبکه نتفلیکس (Netflix) است.

حال، بیایید ببینیم که در سرویس استریمینگ شرکت دیزنی، یعنی Disney+ چه محتوایی یافت می‌شود و آیا خرید اشتراک ماهانه آن، ارزش دارد یا خیر؟ در سرویس Disney+ هم‌اکنون بیش از 300 فیلم و انیمیشن از طرف شرکت دیزنی وجود دارد. این فیلم ها شامل فیلم های دنیای سینمایی مارول (Marvel) نیز می‌شود و حالا که دیزنی، مالک Fox Entertainment است، محتویات بیشتری نیز برای این شبکه موجود خواهد بود. از همین الآن، می‌توانیم تایید کنیم که سریال های جدیدی از دنیای مارول، دنیای Star Wars ، دنیای X-Men و فیلم های پیکسار در سرویس Disney+ یافت خواهند شد و می‌توانند یک مکان فوق‌العاده برای طرفداران دیزنی در نظر گرفته شود.

سرویس استریمینگ Disney+ هم‌اکنون در مناطق آمریکای شمالی و هلند برای کنسول های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و می‌توانید آن را به راحتی دانلود نمایید. این سرویس در سال آینده میلادی به صورت جهانی در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظر شما در مورد سرویس Disney+ و عرضه آن برای کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس‌باکس وان چیست؟

منبع: گیمینگ بولت

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها