اخبار

جزییات جدیدی از نسخه جدید بازی Doom به زودی منتشر می شود

کالاسودا - کالاسودا- Doom Eternal یکی از بازی هایی است که هنوز جزییات بسیار کمی از این بازی منتشر شده است. نام این بازی که نزدیک به یک بازی بسیار پرسابقه و قدرتمند است باعث شده است نگاه ها بیش از گذشته به سمت این بازی رایانه ایی محصول بتسدا باشد. بازی رایانه ایی Doom Eternal را نمی توان یکی از برترین بازی های سال یا نامزد برترین بازی دانست اما سبک و ماهیت بازی به گونه ایی است که فروش بسیار خوبی این بازی جذاب بسیار تعجب بر انگیز نیست.

همه ساله برخی عناوین در جریان رویداد E3 2018 تنها معرفی می شوند و اطلاعاتی در اختیار کاربران قرار نمی گیرد. این بازی ها معمولا در سال آینده نیز مورد بررسی قرار می گیرند و یا در جریان رویدادی دیگر صحبت های بیشتری از آن می شود. در جریان رویداد E3 2018 نیز کمپانی بتسدا همین موضع را در قبال بازی Doom Eternal و موضوعات پیرامون این بازی داشت. در هنگام این رویداد و در زمان معین شده برای کمپانی این بازی تمام اعضای اصلی تیم سازنده اعلام کردند که هنوز زمان برای ساخت این بازی نیاز دارند و در رویدادی دیگر در مورد جزییات آن صحبت می کنند.

بازی رایانه ایی Doom Eternal حال به نظر به پیشرفت هایی رسیده است و بتسدا اعلام کرده که در جریان رویداد بازی کوییک کن ۲۰۱۸ صحبت هایی برای این بازی به میان خواهد آورد. این رویداد بین روز های ۹ تا ۱۲ آگوست برگزار خواهد شد. با این وجود باید انتظار داشت در روز های ۱۸ تا ۲۱ مرداد امسال اخبار بیشتری از این بازی منتشر شود. اگر کمپانی مشهور بتسدا تغییری در برنامه خود ایجاد نکند به احتمال زیاد با استفاده از یک تریلر برخی از جزییات را در مورد این عنوان بسیار زیبا بیان خواهد کرد. البته بتسدا هنوز زمان دقیق مربوز به برنامه های خود را اعلام نکرده است و باید منتظر اعلام زمان دقیق آن باشیم.

بازی  Doom Eternal موضوعی کاملاً مرتبط با عنوان Doomدارد. این بازی بسیار پرفروش که در سال ۲۰۱۸ برای کنسول های نسل جدید معرفی شد توانست طرفداران بسیار زیادی به دست آورد از این رو کمپانی سازنده آن نیز روی این طرفداران حساب ویژه ایی بازی کرده اند. طبق اعلام توسعه‌دهندگان در نسخه جدید شخصیت Doom Slayer حالا قدرتمند‌تر شده، تعداد شیاطین دوبرابر شده و مهم‌تر از همه اینبار جهنم پا به سیاره زمین گذاشته است.

بازی رایانه ایی Doom Eternal برای کنسول های بازی پلی استیشن چهار، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد و البته هنوز در مورد زمان عرضه آن صحبتی به میان نیامده است ولی می تواند این انتظار را دشات که عنوان یاد شده در سال آینده در اختیار کاربران قرار گیرد مگر اینکه بتسدا تمرکز بیشتری را برای این بازی اختصاص دهد.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

برو بالا