ترفند

آشنایی با مرور گر Double Browser Pro

آشنایی با مرور گر Double Browser Proکالاسودا- اپلیکیشن  Double Browser Pro یک نرم افزار کاربردی برای طرفداران  گوشی های هوشمند آیفون است . این نرم افزار تبلیغات گسترده ایی نداشته است به همین دلیل کمتر مورد بحث و تحلیل قرار گرفته است اما قابلیت های این مرور گر پرقدرت  باعث شده است تا بسیاری از طرفداران وب گردی از این اپلیکیشن کم حجم و در عین حال کار آمد استفاده کنند . Double Browser Pro در استور رسمی اپل یا قیمت 1.99 دلار موجود است  و کاربرانی که گوشی آن ها مجهز به IOS9  و یا بالاتر است می توانند اپلیکیشن  Double Browser Pro را دریافت کنند .

وجود مرور گر Safari  درگوشی های هوشمند آیفون به صورت پیش فرض و عرضه برخی مرور گر ها مانند مایکروسافت اج و گوگل کروم باعث شده است تا برخی مرور گر ها کمتر مورد استقبال قرار گیرد . نرم افزار  Double Browser Pro قابلیت جالبی را دارد که کاربران می توانند از برخی ویژگی های منحصر به فرد آن بهره مند شوند .

لینک دانلود نرم افزار  Double Browser Pro برای سیستم عامل گوشی های هوشمند آیفون

نرم افزار  Double Browser Pro یک مرور گر سبک محسوب می شود و بعد از نصب آن کاربران می توانند در یک صفحه اصلی خود از دو  مرور گر به صورت کاملا مجزا در کنار یکدیگر داشته باشند . این قابلیت برای افرادی که به تماشای ویدئو در یوتیوب ، آپارات و… می پردازند یا از صفحه فیسبوم یا توییتر خود به طور مرتب بازدید می کنند به آن ها اجازه می دهد تا در هنگام مشاهده وب سایت ها ی دلخواه خود از طریق مرور دیگری در صفحه ی خود  به تماشای ویدئو با گوش دادن به موسیقی و یا حتی چت کردن در فیسبوک بپردازند . این نرم افزار علاوه بر این قابلیت که اجازه می دهد دو وبسایت را از طریق یک مرور گر و در لحظه مشاهده کنید سرعت بسیار بالایی نیز دارد .

Most Popular

To Top