فرار از زندان به سبک EA Games….

A Way Out نام عنوانی است که سال گذشته در بزرگترین رویداد بازی های رایانه ایی توسط کمپانی قدرتمند EA Games معرفی شد . این کمپانی مشهور برای خلق این بازی زمان و انرژی بسیاری را اختصاص داده است و کارگردانی این بازی توسط جوزف فارس که سازنده بازی Brothers: A Tale of Two Sons است انجام شده است .
سبک این بازی برای علاقه مندان به بازی های رایانه ایی بسیار خوشایند است .فرار از زندان به کمک یک دوست… A Way Out در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد و همین اتفاق دلیل مناسبی است که به مرور اتفاقات این بازی بپردازیم.
باید به این نکته توجه داشت که  A Way Out ویژگی های بسیاری برای ستاره ۵ ستاره شدن دارد و قصد داریم به بررسی آن ها می پردازیم.
فرار از زندان ؛ این نام  یکی از عنوان هایی است که برای جذابیت های بیشتر در سریال ها و بازی های رایانه ایی یک فاکتور بسیار مهم نامیده می شود،اما برای موفقیت کافی نیست . کمپانی EA Games از این موضوع در کنار قابلیت های منحصر به فرد ایجاد کرده سعی دارد تا حال و هوای بازی های رایانه ایی را با تغییراتی به نحوی روح تازه ببخشد . این قابلیت ها از چهره آشنای نیتن( بازیگر اصلی سری بازی آنچارتد) گرفته تا ویژگی های هوش مصنوعی و گرافیکی بسیار بالا .
لئو و وینسنت دو رندانی در دهه ۷۰  هستند. دو جنایتکار که با یکدیگر غریبه هستند و هیچ نسبتی با هم ندارند اما یک هدف متشرک آن ها را به دو دوست و دو برادر تبدیل می کند .. فرار از زندان ..
نکته قابل توجه این است که این بازی چه به صورت آنلاین و چه آفلاین تنها به صورت دو نفره ممکن است ..این قابلیتی است که در بیشتر بازی های رایانه ایی امکان پذیر نیست در نتیجه اصلی ترین قابلیت ظاهری این بازی را می توان بازی دو نفره دانست ، سبک بازی این گونه است که شما را در کنار دوستتان در یک محیطی قرار می دهد که برای یک هدف مشترک تلاش می کنیداما آزادی عمل بسیاری وجود دارد و بازیکنان را وادار نمی کند که در کنار یکدیگر قرار گیرند ماجراهای گوناگونی را تجربه ‌کنند. به عنوان مثال به طور مثال زمانی که شما از بالای پله در حال تماشای دوستتان هستید ، دوست شما در شرایط دیگری قرار دارد و چیز دیگری می بیند.
به گفته سازندگان ، آزادی عمل در بازی از نکات بسیار قوی آن شمرده می شود و راه های زیادی برای فرار کردن از زندان در اختیار دارید! ایده هایی که دارید را می توانید با همکاری های دو نفره اجرا کنید و با کمک هم ، دست به کارهای شگفت انگیزی بزنید که باز هم به خلاقیت و تفکر شما بستگی دارد. البته این قابلیت برای بازی به صورت آفلاین این گونه است که تصویر صفحه نمایش به دو نیم تقسیم می شود اما به صورت آنلاین به همان سبک همیشگی صورت می گیرد .

عرضه بازی A Way Out در روز های تعطیلی عید نوروز خبر بسیار خوبی برای گیمر های ایرانی محسوب می شود . کمپانی الکترونیک‌آرتس  در روز۳ فروردین ۱۳۹۷ (۲۳ مارس  ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها