Eco Bubble ماشین‌های ‌لباسشویی‌ ادواش سامسونگ را دگرگون کرده است

0
1128

کالاسودا – یکی از مشکلاتی که در شستشوی لباسها وجود دارد، باقی ماندن لکه ها با وجود استفاده از بهترین مواد شوینده است.

در فناوری Eco Bubble ماشینهای لباسشویی addwash سامسونگ برای تولید حباب؛ مواد شوینده، آب سرد و هوا با یکدیگر ترکیب می ‌شوند. حباب‌های کوچکی که از ترکیب این سه تولید می‌شود با قرار گرفتن در فضای بین لکه و پارچه لباس به عمق بافت‌ و الیاف آن نفوذ کرده و سمج‌ترین لکه‌ها را نابود می‌کنند.

استفاده از آب سرد در فناوری حباب ‌ساز Eco Bubble باعث می‌شود تا انرژی و زمان کمتری برای شستن لباس‌ها مصرف شود. در ادواش ‌های سامسونگ میزان مصرف برق تا ۷۰ درصد کاهش یافته است. به همین دلیل در این مدل‌ از لباسشویی‌ های سامسونگ برچسب مصرف انرژی +++A دیده می‌شود.

علاوه بر فناوری Eco Bubble، در ماشین لباسشویی ‌های ادواش امکان دیگری قرار گرفته است تا در هنگام مواجه با لکه‌های سرسخت و سمج به کمک صاحبش بیاید. در این مواقع کاربران می‌توانند با زدن دکمه Bubble Soak و فعال کردن این حالت قوی‌ترین لکه‌بری ممکن را بر روی لباس‌ها اعمال کنند و دیگر به استفاده از روش‌های قدیمی مثل خیس خوردن و شستشو با دست فکر نکنند.

در این سری از ماشین‌ های لباسشویی سامسونگ علاوه بر قابلیت Eco Bubble، امکان اضافه کردن انواع لباس و  آبکشی لباس‌های شسته شده افزوده شده است. همچنین با وجود داشتن یک در اضافه،  افزودن مایع نرم کننده در حین شستشو امکان پذیرشده تا تمامی مشکلات آزاردهنده سابق را حل ‌و فصل ‌کند.برای اطلاع دقیق از لیست قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ به این قسمت مراجعه کنید.