رایگان شدن نرم افزار Enlight برای مدتی کوتاه در اپ استور

0
0
Enlight

کالاسودا- Enlight در چند سال اخیر برترین نرم افزار ویرایش عکس از دید وب سایت های معتبر و از لحاظ نمره دهی کاربران در استور رسمی اپل بوده است .  Enlight این روز ها برای مدت کوتاهی رایگان شده است و در اختیار کاربران قرار می گیرد . حجم این نرم افزار حدود 90 مگابایت است و تا قبل از رایگان شده قیمت این اپلیکیشن 3.99 دلار بوده است. Enlight در سال 2017 برنده جایزه برترین طراحی از دید شرکت اپل شده است وعنوان  دومین نرم افزار محبوب در سال 2015 را دارا است .
Enlight را می توان ترکیبی از امکانات نرم افزار قدرتمند فتوشاپ و سادگی نرم افزار های ویرایش عکس گوشی های هوشمند دانست . به نظر با وجود این اپلیکیشن نیازی به نرم افزار های دیگر عکاسی احساس نمی شود .
Enlight در فضایی مدرن  تمام امکانات ویرایش تصویر مانند بریدن عکس ، کپی، رتوش، فیلتر گذاری و بسیاری دیگر را در کنار یکدیگر آماده کرده است .با استفاده از فیلتر های متفاوت می توان تصاویر حرفه ایی را ایجاد کرد و تصاویر را به وسیله ترکیبی از عکس های موجود ساخت .
لینک دانلود نرم افزار Enlight برای سیستم عامل IOS
نرم افزار Enlight یقینا این روز ها در میان گوشی های هوشمند  کاربران به دلیل رایگان شدن بیش از گذشته جایگاه خود را پیدا خواهد کرد .

برخی از ویژگی های این نرم افزار را با هم مشاهده می کنیم با ما همراه باشید:

 
نرم افزاری کامل برای ویرایش تصویر و دریافت برترین خروجی
به روز رسانی های متعدد و کاربردی
کنترل دقیق رنگ و جزیات کامل تصویر
امکان ساخت فیلترهای منحصر به فرد و استفاده از فیلترهای از پیش آماده شده
فیلترهای آنالوگ: سفر به گذشته
احیای رنگ ، تغییر و ترکیب رنگ تصاویر
تبدیل چند تصویر در کنار هم  به شاهکاری هنری
ترکیب چند تصویر با هم
ساخت عکس نوشته‌های بسیار زیبا
امکان به اشتراک گذاری تصاویر از داخل برنامه
امکان ذخیره خودکار
امکان انتشار مستقیم در شبکه های اجتماعی