اخبار

یک قدم تا انقراض؛ روز های خوب طرفداران بازی های رایانه ایی آغاز شد

کالاسودا - کالاسودا- جدید ترین عنوان بازی که در چند روز اخیر وارد بازار فروش جهانی می شود انقراض (Extinction) است این بازی که توسط استودیو Iron Galaxy ساخته شده قرار است شما را در نقش قهرمانی قرار می دهدکه باید دنیا را از شر هیولاهایی به نام آگره نجات بدهد. Extinctionقرار است در تاریخ ۲۱ فروردین سال ۱۳۹۷ رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. قیمت بازی ۶۰ دلار خواهد بود و یک نسخه دیلاکس ۷۰ دلاری هم عرضه خواهد شد که سیزن‌پس بازی را هم شامل می‌شود.

استودیو Iron Galaxy شاید شهرت جهانی بسیار زیادی نداشته باشد،اما سعی دارد با عرضه بازی انقراض (Extinction) بتواند تعداد طرفداران خود را افزایش دهد. داستان بازی مقابله میان خوبی و بدی است که باز هم این موضوع تکراری قرار است با لوه‌های بصری منحصر به فرد و سیستم مبارزه‌ی پیچیده تردر کنار داستان ها و ماموریت های فرعی ماجراجویی های جالبی را برای کاربران رقم بزند.

بازی مثل بیشتر بازی های رایانه ایی در یک دنیای خیالی رخ می دهد، پیرامون موجوداتی بوده که قسم خورده‌اند تا از نسل بشر در برابر موجوداتی غول‌پیکر به‌ نام Ravenii محافظت کنند که تهدید بزرگی محسوب می‌شوند

در این بازی کنترل شخصیت Avil را بر عهده خواهید داشت و شاید در ابتدا شما را به یاد حمله به تایتان ها بیندازد. در طول مراحل، شما ابتدا با تعدادی دشمن کوچک و مینیونی از ارتش رِیوِنی‌ها مبارزه می‌کنید و پس از آن به ترتیب با غول‌های بزرگ و چند ده متری روبرو خواهید شد که رفته رفته سپرها و زره‌های دفاعی‌شان بیشتر و از پای درآوردن‌شان هم سخت‌تر می‌شود.

شرکت سازنده این بازی روی دو اصل تمرکز بسیار زیادی داشته است و به نظر بتوان این دو موضوع را نقطه قوت بازی دانست. سرعت، اولین و برجسته‌ترین ویژگی بازی Extinction است که باعث افزایش بینظیر هیجان بازی خواهد شد و همچنین گیم پلی روان و ویژگی های گرافیکی که باعث افزایش طبیعی بودن محیط می شود به همین دلیل  محیط بازی هم قابل تخریب بوده و می‌تواند به‌عنوان سلاح استفاده شود.

اطلاعات زیادی در مورد مراحل این بازی هنوز وجود ندارد اما به نظر می رسد عملیات های بازی بخش خاصی از این بازی گرافیکی و مهیج باشد. باید دید با وجود اینکه عرضه این بازی بسیار نزدیک به بازی مشهور خدای جنگ است می تواند فروشی متناسب با زحماتی که در این بازی کشیده شده است را بر آورده کند یا خیر؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا