F1 2018 به زودی در اختیار کاربران قرار می گیرد

 بازی اتومبیل رانی F1 2018 به زودی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. کمپانی کدمسترز و کوچ مدیا امروز اعلام کردند این بازی در روز دوم شهریور ۱۳۹۷ (۲۴ آگوست ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد. این بازی از معدود عناوینی است که تا قبل از عرضه سازندگان ان صحبت خاصی در مورد آن به میان نمی آورند.

اگر از علاقه مندان بازی های اتومبیل رانی هستید بدون شک بخشی از زمان خود را به بازی های سری فرمول یک می گذرانید. این عنوان چند سالی است که با استقبال بسیار خوب کاربران بازی های رایانه ایی رو به رو شده است. امروز پاول جیل کارگردان این سری بازی اعلام کرد :

به خاطر بازخوردهای مثبت و تحسین‌هایی که بازی F1 2017 دریافت کرد بسیار خوشنودیم و از اینکه می‌توانیم یک شروع قوی برای F1 2018 داشته باشیم هیجان زده‌ایم. اما او در صحبت هایش اطلاعات زیادی در مورد پیشرفت های بازی در مقایسه با نسخه قبلی در اختیار کاربران قرار نداد.

تاکنون آنچه از این بازی زیبا و گرافیکی به صورت رسمی بیان شده و مورد تایید شرکت های سازنده بوده را می توان تعداد بیشتر ماشین های کلاسیک نسبت به نسخه قبلی و گسترش بسیار زیاد بخش Career mode است که در نسخه قبلی مطابق خواسته طرفداران این بازی مهیج نبود. نکته خاص این بازی را می توان حضور تمام تیم‌ها واقعی ، راننده و مسیرها از فصل ۲۰۱۸ اتومبیل رانی خواهد بود.

به نظر می رسد بازی اتومبیل رانی F1 2018 در تاریخ یاد شده برای کنسول های ایکس باکس وان،پلی استیشن چهار و مایکروسافت ویندوز منتشر شود. البته مدتی پیش شایعاتی مطرح شد که این بازی یک نسخه بهبود یافته گرفایکی نیز خواهد داشت که برای ایکس باکس وان ایکس منتشر خواهد شد البته این خبر هنوز به صورت رسمی و دقیق اعلام نشده است و باید علاقه مندان به این کنسول قدرتمند منتظر خبر های رسمی از کمپانی های سازنده این بازی مهیج باشند.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها