طرفداران بازی FIFA 20 موج انتقادات خود را روانه‌ی الکترونیک آرتس کردند

0
269

بازی FIFA 20 به تازگی برای پلتفرم‌های کنسولی و رایانه های شخصی عرضه شده اما به نظر می‌رسد که جنجال ها و حاشیه‌ها از همین حالا گریبان گیر شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) شده‌اند. طرفداران بازی سری FIFA از بازی FIFA 20 رضایت ندارند و بیشتر اعتراضات نیز نسبت به بخش Career Mode آن وارد شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شاید زمانی بخش Career Mode بازی FIFA در مرتبه بالایی قرار داشت و همه روی آن حساب ویژه ای باز می‌کردند اما با اضافه شدن مود های جدید و البته رونق گرفتن فوق‌العاده بخش Ultimate Team، کمتر کسی به سراغ این بخش رفت. در بخش Career Mode بازی‌بازان می‌توانند با انتخاب یک تیم، مربی گری را آغاز کنند و فصل های فوتبال را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند. این بخش بسیار جذاب و فوق‌العاده است و اعتیاد زیادی دارد اما در سال های اخیر، الکترونیک آرتس تمرکز خاصی برروی این بخش قرار نداده و تمام حواس خود را به بخش  آلتیمیت تیم یا بخش Volta که در بازی FIFA 20 معرفی شده، قرار داده است.

بازی‌بازان و طرفداران قدیمی FIFA که به بخش Career Mode علاقه مند هستند، بخش مورد علاقه خود را بدون تغییرات و با ضعف های همیشگی در هر سال دریافت می‌کنند و حالا به نظر می‌رسد که اعتراضات خود را روانه سازندگان کرده‌اند. همه ما می دانیم که هر کس بازی FIFA را به صورت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت یا داشتن سرویس آنلاین و چند نفره تجربه می‌کند، به سراغ Career Mode می‌رود اما زمانی که هر سال با یک سری موارد تکراری رو به رو شود، صبر و حوصله خود را از دست می‌دهد.

بازی بازان و طرفداران بازی FIFA به تازگی طی یک موج اعتراضی بزرگ و با هشتگ #FixCareerMode به توییتر آمدند تا از مشکلات موجود در این بخش در بازی FIFA 20 بگویند و اعتراض خود را اعلام کنند. برخی از بازی‌بازان به صورت منطقی با آوردن دلیل اعتراض خود را نشان دادند اما برخی دیگر با لحنی تند و با عصبانیت کامل نسبت به بازی FIFA 20 اعتراض کردند. در زیر، 3 توییت را به صورت تصادفی انتخاب کرده‌ایم و شما می‌توانید آن ها را به صورت ترجمه شده در زیر مطالعه نمایید.

یکی از بازی‌بازان با لحنی عصبانی چنین نوشت:

اگر EA Sports یک بهینه ساز روز اول (پچ روز اول) را برای Career Mode منتشر نکند، من نسخه (FIFA 20) خود را فروخته و از این به بعد PES (رقیب بازی FIFA) خریداری می‌کنم. من از دروغ های لعنتی و عدم برقراری ارتباط از طرف آن‌ها، خسته شده‌ام.

— Christopher Williams (@GeeksNotFreaks1) September 27, 2019

یک کاربر دیگر با لحنی آرام تر از سازندگان خواهش می‌کند که بخش مورد علاقه‌اش را درست کنند:

EA Sports عزیز، ما متوجه هستیم که این (بخش Career Mode) یک سود روزانه را فراهم نمی‌کند. با این حال، ما، بازی‌بازان Career Mode، یک مبلغ قابل توجه را برای خرید بازی FIFA 20 پرداخت می‌کنیم و نمی‌توانیم به صورت کامل از مودی که برایش پول خرج می‌کنیم، لذت ببریم. لطفا بخش Career Mode را اصلاح کنید، هر چه زودتر.

— FIFA CAREER GEMS (@FIFACareerGems) September 27, 2019

یکی دیگر از کاربران، به صورت نکته‌ای و جداگانه به نقاط ضعف بخش Career Mode بازی FIFA 20 پرداخته است:

باشگاه‌ها به بهترین بازیکنان خود بازی نمی‌دهند، کنفرانس‌های خبری و صحبت‌ با بازیکنان مشکل دارد، امکان ناثباتی پویا و داینامیک، بخش ویرایش بازیکنان مشکل دارد، بخش رقابت‌ها (Fixture) مشکل دارد و بسیاری از موارد دیگر. ما حتی یک عذرخواهی‌ نیز از الکترونیک آرتس دریافت نکردیم

نکته جالب این جا است که Corey Andress از طرف شرکت الکترونیک آرتس و EA Sports به توییت های اعتراضی طرفداران بازی FIFA 20 پاسخ داده است. با این حال، نمی‌توان امید زیادی به طرفداران بخش Career Mode داد. Corey Andress این گونه نوشت:

از آن جایی که Career Mode مبتنی بر مشتری است (آفلاین)، باید پچ شود. به دلیل شناسایی، تعمیر، آزمایش و رفع شدن مشکلات، عرضه بهینه سازها کمی به زمان نیاز دارند. بهینه ساز اولیه ما در راه است و هم‌اکنون قفل شده است بنابراین نمی‌توانیم در این پچ، مشکلات Career Mode را رفع کنیم.

کاملا مشخص است که الکترونیک آرتس و تیم سازنده بازی، یعنی EA Sports، بودجه کلی و قابل توجه خود را برروی بخش‌های جدید تر، به خصوص آلتیمیت تیم قرار داده‌اند و دیگر نمی‌توانند بخش Career Mode را با پیشرفت همراه سازند. کاملا مشخص است زمانی که یک بخش مانند آلتیمیت تیم یا Volta (قرار است در آینده به درآمد زایی مستقیم برسد)، سود روزانه و فوق‌العاده ای را برای الکترونیک آرتس به همراه آورد و Career Mode حتی یک درصد نیز این کار را انجام نمی‌دهد، شرکت ناشر سعی می‌کند تمرکز و بودجه خود را روی بخش پر رونق بگذارد اما فراموش نکنیم که طرفداران قدیمی که دوست دارند به صورت سنتی Career Mode را تجربه کنند نیز برای خرید بازی FIFA 20 پول خرج می‌کنند و انتظار دارند تا مود مورد علاقه‌شان پیشرفت کند و حداقل یک سری مشکلات عادی و پیش پا افتاده نداشته باشد که کاملا درست و به حق است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که با به‌رزورسانی های بعدی بازی FIFA 20، مشکلات بخش Career Mode درست خواهد شد و اعتراضات بزرگ بازی‌بازان و طرفداران، نتیجه خواهد داد یا خیر.

نظر شما در مورد بازی FIFA 20 و اعتراضات بازی‌بازان به بخش Career Mode چیست؟ شما به کدام مود ها از بازی FIFA 20 علاقه دارید و آن‌ها را تجربه می‌کنید؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها