بخش Volta بازی FIFA 20 در زمان عرضه بدون پرداخت‌های درون برنامه‌ای است

0
89

به تازگی اعلام شده که بخش جدید Volta که قرار است در بازی FIFA 20 معرفی شود، در ابتدای عرضه بازی، بدون پرداخت درون برنامه‌ای (microtransactions) منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

طرفداران سری FIFA و همچنین بازی بازانی که اخبار بازی FIFA 20 را دنبال می‌کنند، حتما می‌دانند که سازندگان قرار است در نسخه جدید، یک بخش متفاوت و جدید را با نام Volta معرفی کرده و به نوعی آن را جایگزین مود Journey کنند. در بخش Volta، بازی‌بازان می‌توانند به شکل فانتزی و با چند فوتبالیست که قابلیت شخصی سازی شدن دارند، در محیط‌های کوچک مانند زمین فوتسال، به تجربه بازی بپردازند و سرگرم شوند. طرفداران برای داشتن این بخش در بازی، چند سالی است که درخواست می‌کنند و حالا شرکت EA Sports قصد دارد تا آن را به شکل کاملی در اختیار بازی‌بازان و طرفداران قرار دهد.

طبق اخبار جدیدی که منتشر شده، بخش Volta بازی FIFA 20 در زمان عرضه بازی، فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود. تهیه کننده بازی FIFA 20 توضیح داده که فعلا برنامه‌ ای برای عرضه Volta با پرداخت‌های درون برنامه‌ای ندارند و هر اعتباری که بازی بازان به دست آورند، از طریق چالش ها و مراحل درون بازی خواهد بود. همچنین اعلام شد که خبری از سیزن پس برای بازی FIFA 20 و بخش Volta نخواهد بود و آیتم‌های تزئینی به صورت ماهانه در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

صحبت‌های تهیه کننده بازی FIFA 20 در مورد این که بخش Volta در ابتدای عرضه بازی، دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود، قطعا امیدوار کننده است اما سازندگان هیچگاه نگفتند که این بخش برای همیشه همینطور باقی خواهد ماند و ممکن است در ماه‌های آینده، پرداخت‌های درون برنامه‌ای به بازی اضافه شوند. با توجه به سابقه‌ای که از شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) از خود به جای گذاشته‌اند، تصور این که لوت‌ باکس‌ها یا پرداخت‌های درون برنامه ای جزئی از بازی‌های این شرکت نباشد، کمی سخت است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا بخش Volta در بازی FIFA 20 موفق عمل خواهد کرد یا خیر و سازندگان در ادامه، چه برنامه‌هایی برای آن خواهند داشت. بازی FIFA 20 در تاریخ 27 ماه سپتامبر سال 2019 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی FIFA 20 و بخش Volta چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از