آشنایی با بازی مهیج شلیک نهایی (Final Shot)

0
0

 Final Shot یک بازی بسیار مهیج برای گوشی های هوشمند است که برای سیستم عامل های آندروید و IOS عرضه شده است . استویدیوی معتبر Netmarble Games برای ساخت این بازی هزینه های بسیاری انجام داده و نتیجه آن را به خوبی دریافت کرده است . Final Shot یا شلیک نهایی از جمله بازی های محبوب و پر طرفدار آنلاین در سبک اکشن و FPS می باشد که در این بازی پای به عرصه جنگ های آنلاین می گذارید .
در Final Shot میتوان در می توانید در کلن های مختلف حضور پیدا کرده  و یا در لیگ های کوتاه مدت  شرکت کنید. سبک اصلی بازی شلیک نهایی به صورت Deathmatch می باشد. در این مسابقات   دو گروه در مدت زمانی معین با یکدیگر رقابت کرده و هر تیمی که بیشترین کشتار را داشته باشد پیروز مسابقه خواهد بود. با پیروزی در مسابقات مختلف، هم تیم شما و هم خود شما جوایزی از جمله ارتقاء سطح و سکه و … دریافت می کنید.
در Final Shot با کمک پولی که به دست می آورید می توانید سلاح های بهتر و آیتم های شخصی سازی بیشتری را خریداری کنید. برای کسب امتیاز بهتر، باید کمتر کشته شوید و شلیک های مرگبار و پر امتیازی همچون شلیک به سر (Headshot) را در دستور کار قرار بدهید. بازی زیبای Final Shot یک بازی سرگرم کننده، رقابتی و بسیار مهیج برای علاقه مندان به بازی های آنلاین و تیراندازی به حساب می آید.

برخی از ویژگی های این بازی به شرح زیر است :
گرافیک مناسب و طراحی های سه بعدی
حجم کم به نسبت محتوای پر جزئیات
گیم پلی سرگرم کننده و بسیار رقابتی در سبک اکشن
وجود رقابت های آنلاین Deathmatch با افراد سراسر دنیا
قابلیت استفاده از آیتم های اختصاصی کلن ها
وجود ده ها سلاح گرم متفاوت
توانایی شخصی سازی شخصیت بازی و استایل و …
امکان بازی در لیگ های هفتگی

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از