بازی Fortnite با فصل دوم به روزهای اوج خود بازگشته است

0
113

به نظر می‌رسد که بازی Fortnite با فصل دوم خود قصد دارد تا جان تازه‌ای در کالبد دنیای خود بدمد و به روزهای اوج خود بازگردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

در چند روز گذشته یک رویداد غیر منتظره و غافلگیر کننده توسط سازندگان بازی Fortnite آغاز شد که «پایان» نام داشت و تمام نقشه و عناصر موجود در بازی Fortnite را به درون یک سیاهچاله فرو می‌برد. سازندگان عنوان کردند که Fortnite به اتمام رسیده و حالا دیگر بازی‌بازان نمی‌توانند وارد نقشه این بازی محبوب شوند اما همه ما می‌دانستیم که این یک حرکت جالب تبلیغاتی است و اپیک گیمز (Epic Games) در واقع قصد دارد تا بازی‌ و باز‌ی‌بازان را برای فصل یا Chapter دوم آماده نماید.

فصل کاملا جدید بازی Fortnite به تازگی آغاز شده و حالا طرفداران و بازی‌بازان وارد نقشه ای جدید با رنگ و رویی جذاب تر می‌شوند. تصمیم شرکت اپیک گیمز برای ایجاد یک تغییر و تحول در بازی Fortnite واقعا هوشمندانه بود و حالا این عنوان روی دور تکرار قرار نمی‌گیرد. تغییر کردن نقشه و اسلحه ها و جزئیات بازی Fortnite در به روزرسانی جدید باعث می‌شود تا هیچکس احساس خستگی و روزمرگی نکند و باز هم یک تجربه نو و عالی را داشته باشد. همین موضوع قطعا Fortnite را باز هم به عنوان محبوب ترین بازی حفظ می‌کند و از افت آن جلوگیری می‌نماید.

نکته مهم در مورد چپتر دوم بازی Fortnite این است که تقریبا همه چیز در بازی تغییر کرده‌اند و زمانی که می‌خواهید با اتوبوس بتل رویال (Battle Royale) به نقشه زیر پای خود بپرید و به فعالیت در نقشه بپردازید، در عین این که همه چیز آشنا است، اما احساس تکراری بودن ندارد و می‌تواند برای مدت‌ها باز هم شما را سرگرم نماید. بازی Fortnite بدون شک می‌خواهد به روزهای اوج خود بازگردد و باز هم جای سوال و فکر دوباره‌ای را به مخاطبان و بازی‌بازان و مردم عادی که تنها می‌خواهند ساعتی در روز سرگرم شوند، از بین می‌برد. شرکت اپیک گیمز قطعا برنامه‌های بیشتری برای بازی Fortnite دارد و باید کم کم شاهد تکامل چپتر دوم این بازی باشیم.

نظر شما در مورد بازی Fortnite و بخش دوم آن چیست؟ آیا از تغییر و تحولات ایجاد شده راضی هستید؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از