بازی Fortnite با فصل دوم به روزهای اوج خود بازگشته است

به نظر می‌رسد که بازی Fortnite با فصل دوم خود قصد دارد تا جان تازه‌ای در کالبد دنیای خود بدمد و به روزهای اوج خود بازگردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

در چند روز گذشته یک رویداد غیر منتظره و غافلگیر کننده توسط سازندگان بازی Fortnite آغاز شد که «پایان» نام داشت و تمام نقشه و عناصر موجود در بازی Fortnite را به درون یک سیاهچاله فرو می‌برد. سازندگان عنوان کردند که Fortnite به اتمام رسیده و حالا دیگر بازی‌بازان نمی‌توانند وارد نقشه این بازی محبوب شوند اما همه ما می‌دانستیم که این یک حرکت جالب تبلیغاتی است و اپیک گیمز (Epic Games) در واقع قصد دارد تا بازی‌ و باز‌ی‌بازان را برای فصل یا Chapter دوم آماده نماید.

فصل کاملا جدید بازی Fortnite به تازگی آغاز شده و حالا طرفداران و بازی‌بازان وارد نقشه ای جدید با رنگ و رویی جذاب تر می‌شوند. تصمیم شرکت اپیک گیمز برای ایجاد یک تغییر و تحول در بازی Fortnite واقعا هوشمندانه بود و حالا این عنوان روی دور تکرار قرار نمی‌گیرد. تغییر کردن نقشه و اسلحه ها و جزئیات بازی Fortnite در به روزرسانی جدید باعث می‌شود تا هیچکس احساس خستگی و روزمرگی نکند و باز هم یک تجربه نو و عالی را داشته باشد. همین موضوع قطعا Fortnite را باز هم به عنوان محبوب ترین بازی حفظ می‌کند و از افت آن جلوگیری می‌نماید.

نکته مهم در مورد چپتر دوم بازی Fortnite این است که تقریبا همه چیز در بازی تغییر کرده‌اند و زمانی که می‌خواهید با اتوبوس بتل رویال (Battle Royale) به نقشه زیر پای خود بپرید و به فعالیت در نقشه بپردازید، در عین این که همه چیز آشنا است، اما احساس تکراری بودن ندارد و می‌تواند برای مدت‌ها باز هم شما را سرگرم نماید. بازی Fortnite بدون شک می‌خواهد به روزهای اوج خود بازگردد و باز هم جای سوال و فکر دوباره‌ای را به مخاطبان و بازی‌بازان و مردم عادی که تنها می‌خواهند ساعتی در روز سرگرم شوند، از بین می‌برد. شرکت اپیک گیمز قطعا برنامه‌های بیشتری برای بازی Fortnite دارد و باید کم کم شاهد تکامل چپتر دوم این بازی باشیم.

نظر شما در مورد بازی Fortnite و بخش دوم آن چیست؟ آیا از تغییر و تحولات ایجاد شده راضی هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار