رویداد «پایان» بازی Fortnite، همه چیز را درون سیاهی مطلق فرو می‌برد

0
۱۷

قطعا همه شما با بازی محبوب Fortnite آشنایی دارید؛ عنوانی که در سال‌های اخیر توانسته به شکل شگفت انگیزی موفق عمل کند و بازی‌بازان با هر سلیقه ای را جذب نماید. شرکت سازنده بازی Fortnite، یعنی شرکت اپیک گیمز (Epic Games) همواره سعی می‌کند تا با اضافه کردن رویداد ها و موارد جدید برای بازی، آن را از خطر از دست رفتن مخاطب حفظ کند و کاری می‌کند تا بازی‌بازان همیشه محتوای جدید و تازه‌ای برای تجربه داشته باشند. به تازگی اعلام شده که رویداد جدید بازی Fortnite، با نام پایان یا The End شناخته می شود و قرار است همه را غافلگیر کند.

رویداد The End بازی Fortnite از همان زمان معرفی، بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران را هیجان زده و البته متعجب کرد. سازندگان بازی با انتشار یک تریلر نشان دادند که یک انفجار عظیم از ادغام شدن چند موشک به وجود می‌آید. پس از این انفجارها، یک موشک دیگر از آسمان به زمین می‌رسد و انفجار آن آنقدر بزرگ است که همه چیز را در خود می‌بلعد! بازی‌بازان، اتوبوس نبرد، عناصر نقشه و… همگی به درون یک سیاهچاله بزرگ بلعیده شدند و حالا در نقشه بازی Fortnite چیزی جز یک سیاه چاله بزرگ با یک دکمه «خروج» در پایین آن باقی نمانده است. حالا بازی بازان نمی‌توانند وارد مسابقات هیجان انگیز و سرگرم کننده Fortnite شوند و این بازی به شکل رسمی، نابود شده است!

این تئوری عجیب و ترسناک، به واسطه سازندگان به رسانه‌ها و بازی‌بازان رسیده است اما شکی نداریم که این کار شرکت اپیک گیمز، آغازی بر یک چیز کاملا جدید است تا باز هم تمام توجه‌ها به سمت Fortnite برود. شایعات و گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند که فصل دوم بازی یا همان Fortnite Chapter 2 خیلی نزدیک تر از چیزی است که فکر می‌کنید و اپیک گیمز در حال طراحی چالش ها و نقشه‌های جدید است. قطعا Fortnite به اتمام نرسیده و طرفداران این بازی نگران نباشند اما سوال بزرگ این جا است که در قدم بعدی چه اتفاقی برای این عنوان محبوب رخ خواهد داد.

نظر شما در مورد رویداد «پایان» بازی Fortnite چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از