بازی‌های رایگان سرویس ایکس‌باکس لایو گلد برای ماه اکتبر مشخص شد

0
100

بازی‌های رایگان سرویس ایکس‌باکس لایو گلد برای ماه اکتبر به تازگی اعلام شده‌ است و حالا دارندگان کنسول های ایکس باکس می‌توانند بازی های رایگان پیش روی خود را بشناسند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

در ماه گذشته مشاهده کردیم که Hitman و We Were Here (برای ایکس‌باکس وان) و Earth Defense Force 2050 و Tekken Tag Tournament 2 (برای ایکس‌باکس ۳۶۰) برای کاربران سرویس ایکس‌باکس لایو گلد رایگان اعلام شدند و حالا در ماه اکتبر، بازی‌های رایگان مشخص شده‌اند. طبق اعلام مایکروسافت، دو بازی Tembo the Badass Elephant و Friday the 13th: The Game برای کنسول ایکس‌باکس وان رایگان خواهند شد. بازی Tembo the Badass Elephant از ابتدا تا انتهای ماه اکتبر به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و این در حالی است که بازی Friday the 13th: The Game از تاریخ 16 اکتبر تا 15 ماه نوامبر در دسترس قرار خواهد گرفت. بازی های رایگان ماه اکتبر برای ایکس‌باکس وان، خیلی چنگی به دل نمی‌زنند و رضایت بخش نیستند. حال، بیایید ببینیم بازی های رایگان برای کنسول ایکس‌باکس 360 چه چیزهای هستند.

در ماه اکتبر، دو بازی Disney’s Bolt و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge برای دارندگان ایکس‌باکس وان رایگان خواهد شد که باز هم نمی‌توان آن ها را راضی کننده خواند. بازی Disney’s Bolt یک عنوان کودکانه و عادی است و در طرف دیگر، بازی Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge عنوانی تقریبا ضعیف در برابر استاندارد های سری Ninha Gaiden است. بازی اول از تاریخ 1 تا 15 ماه اکتبر در دسترس خواهد بود و بازی دوم از 16 تا 30 ماه اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت.

فراموش نکنید که هر دو بازی ایکس‌باکس 360 از طریق قابلیت پشتیبانی از نسل قبل یا Backward Compatibility با کنسول ایکس‌باکس وان قابل تجربه هستند و در واقع دارندگان ایکس‌باکس وان مانند هر ماه، صاحب 4 بازی می‌شوند. بد نیست اشاره کنیم که پیشنهاد ها و بازی های خوبی که در سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) ارایه می‌شوند، فضا را برای بازی های سرویس ایکس باکس لایو گلد محدود تر می‌کنند. کاربران ایکس‌باکس وان در این روزها قطعا به دنبال عناوین گیم پس هستند و شاید دیگر کمتر کسی به بازی های رایگان سرویس ایکس‌باکس لایو گلد، اهمیتی بدهند، مگر این که یک بازی فوق‌العاده در یک ماه رایگان اعلام شود که در این ماه خبری از آن ها نیست.

نظر شما در مورد بازی های رایگان ماه اکتبر برای سرویس ایکس‌باکس لایو گلد چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها