باندل جدید و زیبای ایکس‌باکس وان ایکس با طرح بازی Gears 5 معرفی شد

به تازگی یک باندل جدید و زیبا از کنسول میان نسلی شرکت مایکروسافت، یعنی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس معرفی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

طرفداران سری بازی های محبوب Gears of War به زودی با محصولی رو به رو می‌شوند که شاید نه گفتن به آن، خیلی سخت باشد. شرکت مایکروسافت به تازگی یک باندل جدید از کنسول ایکس‌باکس وان ایکس با طرح بازی Gears 5 معرفی کرده که به صورت محدود عرضه می‌شود و البته موارد بسیاری در آن قرار می‌گیرد. علاوه بر یک کنسول ایکس‌باکس وان ایکس 1 ترابایتی با طرح زیبای Gears 5 و یک کنترلر Kait Diaz لیمیتد ادیشن، این باندل دارای نسخه آلتیمیت بازی Gears 5 و همچنین دسترسی زودهنگام به بازی (چند روز پیش از عرضه رسمی) است که می‌تواند یک بسته فوق‌العاده و ویژه برای طرفداران این سری بازی محبوب باشد.

اما محتویات این بسته و باندل رویایی، هنوز به پایان نرسیده است. علاوه بر متعلقات مربوط به بازی Gears 5، کد دانلود مجموعه Gears of War: Ultimate Edition نیز در آن وجود دارد. برای کسانی که با این مجموعه آشنایی ندارند، باید بگویم که Gears of War: Ultimate Edition دارای تمام نسخه‌های کلاسیک سری، یعنی Gears of War 1و 2 و 3 و Gears of War Judgment است که حالا با کد دانلود بازی Gears of War 4 نیز ادغام شده است. خرید باندل ایکس‌باکس وان ایکس بازی Gears 5 به این معنی است که می‌توانید صاحل تمام مجموعه Gears of War شوید.

قیمت این باندل به طرز فوق‌العاده‌ای خوب و مناسب است و بازی‌بازان می‌توانند با پرداخت تنها 499 دلار (قیمت اصلی و پایه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس)، آن را خریداری نمایند. بازی Gears 5 در تاریخ 10 ماه سپتامبر سال 2019 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (ویندوز 10) عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد باندل جدید و زیبای ایکس‌باکس وان ایکس با طرح بازی Gears 5 چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها