GIF Keyboard جالب ترین کیبورد برای گوشی های آیفون

GIF Keyboard جالب ترین کیبورد برای گوشی های آیفون

آموزش نحوه بکاپ گرفتن شماره تلفن در سیستم عامل IOS GIF Keyboard جالب ترین کیبورد برای گوشی های آیفون کالاسودا- GIF Keyboard را بدون شک می توان یکی از مهیج ترین کیبورد های گوشی های هوشمند آیفون دانست . این نرم افزار پر طرفدار همانند یک زبان رسمی قابلیت اضافه شدن به زبان های کیبورد گوشی های آیفون که سیستم عامل آن ها IOS 8 و بالاتر است را دارد . نرم افزار GIF Keyboard  در بیشتر فروشگاه های نرم افزار اپل وجود دارد . GIF Keyboardدر استور رسمی اپل بسیار پرطرفدار است و بسیار مورد استقبال کاربران و طرفداران GIF ها قرار گرفته است . حجم این نرم افزار در حدود 80 مگابایت است و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.
تصاویر متحرک و ویدئو های کوتاه این روزها طرفداران بسیار زیادی به خصوص در میان افرادی که علاقه بسیار به شبکه های اجتماعی دارند وجود دارد . به همین دلیل در کمتر گوشی هوشمندی اتفاق می افتد GIF وجود نداشته باشد به همین دلیل کاربران بسیار علاقه مند به داشتن یک آرشیو از تصاویر متحرک  جالب و خنده دار هستند . حال به بررسی نرم افزار GIF Keyboard  می پردازیم:
لینک دانلود نرم افزار GIF Keyboard برای سیستم عامل IOS
پس از دریافت نرم افزار از اپ استور ابتدا نرم افزار می خواهد که GIF Keyboard را به عنوان یکی از کیبورد های دستگاه معرفی کنیم در نتیجه  به قسمت تنظیمات رفته در قسمت جنرال گزینه کیبورد را انتخاب می کنیم در قسمت اول GIF Keyboard را به زبان های مورد نیاز اضافه می کنیم . بعد از این کار در کنار زبان فارسی انگلیسی و اموجی های موجود قسمتی ایجاد شده که پر از گیف های دسته بندی شده است نکته جالب این نرم افزار توانایی جستجو در میان GIF های موجود است و همچنین این نرم افزار توانایی ایجاد یک آلبوم بر حسب تصاویر متحرک مورد علاقه را دارد . در انتها نیز GIF Keyboard با به روز رسانی های متعدد تصاویر جدیدی نیز به نرم افزار اضافه می کند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها