MMS

MMS سرویس پیام رسان چند رسانه ای است که کاربران جهت انتقال فایل هایی از جمله متن، فیلم، تصویر، صدا (یا ترکیب هر چهارتای آنها) از آن استفاده می کنند.

کسی که می خواهد اطلاعات را به این روش انتقال دهد، به سادگی می تواند از دوربین یا فایل های صوتی تصویری، ویدئویی ذخیره شده در موبایل استفاده کند. چنانچه گوشی دریافت کننده خاموش باشد یا جهت دریافت mms تنظیم نشده باشد، پیام های انتقال داده شده در صندوق های شبکه اپراتور ذخیره می شود.

برای ارسال یا دریافت MMS کاربر بایستی از شبکه های GPRS یا 3G یا بالاتر استفاده کند که در حال حاضر اکثر اپراتورها MMS را پشتیبانی می کنند.

حداکثر اندازه پیام با فایل ضمیمه آن در MMS102 عموما به 300KB محدود می شود ولی اخیرا با استاندارد MMS102 حداکثر تا  600 کیلو بایت را پشتیبانی می کند اما به ‌هر حال اپراتورهای شبکه بی سیم نیز می توانند محدودیت های خود را در حجم دریافت یا ارسال MMS اعمال کنند.

« بازگشت به لیست کلمات واژه نامه
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا