موسس گوریلا گیمز به عنوان رئیس استودیو‌های جهانی شرکت سونی منتصب شد

0
111

به نظر می‌رسد که داخل ساختمان سونی و پلی‌استیشن، یک سری از موارد در حال تغییر کردن هستند و افراد قدیمی، جایگاهشان را به افراد جدید تر می‌دهند. به تازگی اعلام شده که موسس استودیوی گوریلا گیمز (Guerilla Games)، به عنوان رئیس جدید استودیوهای جهانی شرکت سونی منتصب شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

همه ما، آقای شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) را به عنوان رئیس کل استودیوهای جهانی شرکت سونی می‌شناختیم و در سال های اخیر، با او آشنا شده بودیم اما به نظر می‌رسد که کار یوشیدا در این سمت، به پایان رسیده و حالا فرد جدیدی برای ریاست انتخاب شده است. طبق اخبار منتشر شده، آقای Hermen Hulst، یکی از موسسان استودیوی گوریلا گیمز (یکی از استودیوهای بزرگ زیر مجموعه سونی) و همچنین کارگردان این استودیو، جای شوهی یوشیدا را گرفته و حالا به عنوان رئیس جدید استودیوهای جهانی شرکت سونی شناخته می‌شود.

Hermen Hulst در یک بیانیه اعلام کرده که از سال 2001 با شرکت سونی کار می‌کند و به شدت هیجان زده است که رهبری یک تیم کاربلد و با استعداد را به عهده دارد. او نوید ساختن بازی ها و عناوین شگفت انگیز را برای طرفداران سونی و پلی‌استیشن می‌دهد. آقای Hermen Hulst پس از تمام شدن پروژه بزرگ و تحسین شده Horizon Zero Dawn که در سال 2017 منتشر شد، با بیش از 70 نفر از اعضای استودیوی گوریلا گیمز به کمک استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) رفت تا بر سر ساخت بازی Death Stranding، آن ها را یاری کند. کارنامه خوب و قابل اتکاری Hermen Hulst باعث شد تا او پس از شوهی یوشیدا، به عنوان رئیس جدید استودیوهای جهانی سونی انتخاب شود.

اما سرانجامِ آقای شوهی یوشیدا چه می‌شود؟ طبق اطلاعات منتشر شده، شوهی یوشیدا قرار است به عنوان رهبر بخش توسعه دهندگان مستقل شناخته شود. یوشیدا مطمئن می‌شود که ابزار و منابع کافی در اختیار استودیوهای کوچک تر قرار بگیرد و آن‌ها بتوانند با ایده ها و فکر ناب خود، تجربه هایی غیر منتظره و غافلگیر کننده خلق کنند. آقای جیم رایان (Jim Ryan)، مدیر کل پلی‌استیشن طی یک بیانیه جدید از خدمات و کارهایی که شوهی یوشیدا در این سال ها برای سونی و پلی‌استیشن انجام داده، تشکر کرد و خلاقیت و شور و اشتیاق او را در مورد کاری که انجام می‌داد، تحسین نمود. جیم رایان معتقد است که شوهی یوشیدا می‌تواند در زمینه رهبری استودیوهای مستقل خارجی، موفق عمل کند و به پیشرفت این عناوین به بهترین شکل یاری رساند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که در آستانه آغاز نسل نهم کنسول ها، چه تغییرات دیگری در بخش مدیریتی سونی به وجود می‌آید.

نظر شما در مورد جایگزینی موسس استودیوی گوریلا گیمز در مدیریت استودیوهای جهانی سونی چیست؟

منبع: گیمینگ بولت

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از