بازی Halo Infinite دارای دنیای بزرگتر و سناریو‌های گیم‌پلی گسترده‌تر است

0
112

Halo Infinite یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری مایکروسافت است که قرار است برای کنسول‌های نسل فعلی و البته نسل آینده این شرکت (ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس اسکارلت) منتشر شود. این بازی که با نسخه‌های پیشین سری Halo به شدت متفاوت است، دارای دنیایی بزرگتر و سناریو‌های گیم‌پلی گسترده‌ تر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

به تازگی Matt Booty، مدیر استودیوهای جهانی ایکس‌باکس، به تازگی مصاحبه‌ای را با وب‌سایت Game Informer انجام داده و در مورد بازی بزرگ و به شدت مورد انتظار Halo Infinite صحبت کرده است. مت بوتی این گونه توضیح می‌دهد:

من فکر می‌کنم که موضوع عالی در مورد بازی Halo Infinite این است که سازندگان سعی می‌کنند تا دنیای آن را گسترش دهند. من خیلی فراتر نمی‌روم و به دنیای بازی، سندباکس (Sandbox) نمی‌گوییم زیرا انتظار مردم از بازی بیش از حد بالا می‌رود. اما تیم سازنده در حال توسعه یک دنیای بزرگتر و سناریو‌های گیم‌پلی بزرگتر است که فضا را برای جست و جو و کاوش، آزاد تر می‌گذارد. چیزهایی که آن‌ها در حال کار بررویشان هستند، شگفت انگیز است.

دومین مورد این است که آن‌ها (سازندگان)، موتور SlipSpace را به روز کرده‌اند و سطح گرافیکی بازی ارتقا پیدا کرده است. همچنین از نظر طراحی، همه چیز نسبت به نسخه‌های گذشته سری، تغییر داشته است. با Halo Infinite حالا همه چیز نوین تر و تمیزتر شده است و همچنین حس می‌کنم که اکوهای بیشتری نسبت به نسخه‌های اولیه و ریشه Halo دریافت می‌کنیم و دیدن این موارد بسیار عالی است.

Halo Infinite با نمایشی که در کنفرانس مایکروسافت در رویداد E3 2019 داشت، توانست نظر بسیاری از مردم و بازی‌بازان را به خود جلب کند. گرافیک و جلوه‌های بصری نسل بعدی این بازی و البته نشان دادن مستر چیف، هیجان طرفداران را به همراه داشت. بازی Halo Infinite در تعطیلات آخر سال 2020 به صورت بازی لانچ برای کنسول ایکس‌باکس اسکارلت و البته کنسول ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Halo Infinite چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها