کارگردان خلاق بازی Halo Infinite از استودیوی 343 Industries جدا شد

0
4

بازی Halo Infinite یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو است که قرار است به صورت بازیِ لانچ کنسول ایکس‌باکس اسکارلت عرضه شود و همه را متحیر کند. با این که در این اواخر همیشه عادت داشتیم تا اخبار خوب و هیجان انگیز را از طرف Halo Infinite بشنویم، اما به تازگی خبر رسیده که کارگردان خلاق این عنوان، از استودیوی سازنده، یعنی استودیوی 343 اینداستریز (343 Industries) جدا شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شرکت مایکروسافت به تازگی و طی یک نشست خبری به صورت رسمی اعلام کرد که Tom Longo، کارگردان خلاق بازی Halo Infinite از استودیوی سازنده بازی، یعنی 343 اینداستریز جدا شده است. جدا شدن کارگردان خلاق در حالی است که روند توسعه و ساخت بازی Halo Infinite به مراحل مهم  بزرگ خود نزدیک می‌شد و مدیران مایکروسافت از دنیای بزرگ و سناریو های گسترده‌ی این عنوان سخن می‌گفتند. البته بد نیست اشاره کنیم که طبق گزارش Kotaku، کارگردان خلاقیت بازی Halo Infinite پس از ترکِ پست خود، به سراغ پست دیگری رفته است و کاملا از مایکروسافت جدا نشده است.

توجه داشته باشید که تغییر کردن کارگردان خلاق یک بازی ویدیویی یا یک فیلم سینمایی، همیشه به معنی یک نشانه و اتفاق بد نیست. گاهی اوقات کارگردان جدید با ایده‌های تازه‌ای که دارد، می‌تواند حتی اثر مورد نظر را به شکل قابل توجهی پیشرفت دهد. به عنوان مثال، برای ساخت یک سریال تلویزیونی، تیم سازنده سعی می‌کند تا در هر قسمت، از یک کارگردان منحصر به فرد استفاده کند تا ایده‌ها شروع به تکراری شدن نکنند و همیشه صحنه‌ها و سکانس های نو و تازه به چشمان مخاطب هدیه شود.

البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که جدایی کارگردان خلاق از پروسه ساخت بازی Halo Infinite در چنین مقطع حساس و مهمی از روند توسعه بازی، کمی عجیب و غیر معمول است اما در نهایت امیدوار هستیم تا این حرکت به نفع بازی Halo Infinite و طرفداران این سری محبوب باشد. بازی Halo Infinite در تعطیلات سال نوی 2020 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی (ویندوز) و البته ایکس‌باکس اسکارلت (به صورت بازی لانچ) منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد جدا شدن کارگردان خلاق بازی Halo Infinite از استودیوی 343 Industries چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از