گیمر ایرانی، قهرمان بازی PES 2020 در رقابت‌های IeSF کره جنوبی شد

گیمر و بازی‌باز ایرانی، حسن پاجانی در آخرین دوره رقابت‌های IeSF و در بازی PES 2020، توانست مدال طلا را به دست بیاورد و به عنوان قهرمان، شناخته شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

ورزش های الکترونیکی یا eSports هر روز در حال رشد و پیشرفت است و بازی‌بازان و گیمرهای ایرانی نیز سعی می‌کنند با تمام محدودیت ها و بی توجهی ها، با تکیه بر مهارت و پشت کار خود، در این مسابقات هیجان انگیز شرکت کنند.

در آخرین دوره رقابت‌های IeSF که در شهر سئول، پایتخت کشور کره جنوبی برگزار شد، بازی‌بازان از سراسر دنیا در بازی های ویدیویی مختلف مانند PES 2020 و Tekken 7 و Dota 2 به رقابت پرداختند و توانستند قدرت و مهارت خود را در بازی های مختلف به رخ حریفان بکشند. در این میان، بازی‌باز ایرانی، با نام «حسن پاجانی» در رشته PES 2020، توانست تمام حریفان خود را از پیش روی خود بردارد به مرحله فینال رقابت ها برسد.

حسن پاجانی در فینال رقابت‌ها، با حریفی ژاپنی مقابله کرد. در دور اول، پس از کسب نتیجه 3-3، کار این دو بازی‌باز حرفه ای به ضربات پنالتی کشید که حسن پاجانی توانست در این ضربات پیروز شود و دور اول را به نام خود به پایان برساند. در دور دوم، این بازی‌باز ژاپنی بود که بهتر عمل کرد و توانست حسن پاجانی را 5-2 شکست دهد. پس از این نتیجه، کار به بازی نهایی کشید و در بازی سوم و آخر، حسن پاجانی توانست با برد 2-1، حریف ژاپنی و سرسخت خود را شکست دهد و به عنوان قهرمان این رقابت‌ها، مدال طلا را کسب کند.

بد نیست بدانید که حسن پاجانی، سابقه درخشانی در زمینه ورزش های الکترونیک دارد و پیش از این توانسته بود مقام های دیگری را نیز در مسابقات پیشین به دست آورد. با این حال، پاجانی تا به حال قهرمان رقابت های PES نشده بود که حالا به این مقام دست پیدا کرد. این موفقیت بزرگ را به حسن پاجانی تبریک می‌گوییم.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها