هواوی بزرگترین گوشی هوشمند خود را در سال جاری تولید می کند

0
721

کالاسودا- شایعات جدید پیرامون گوشی هوشمند جدید هواوی منتشر شده است و خبر از همکاری این برند چینی با سامسونگ دارد. در ماه های اخیر اخبار زیادی پیرامون صفحه نمایش ۶.۹ اینچی سوپرامولد منتشر شد و بسیاری از کاربران این اعتقاد را داشتند که این خبر تنها مربوط به میت ۲۰ خواهد بود اما به نظر می رسد گوشی هوشمند دیگری نیز وجود دارد. Honor Note 10 موبایلی است که به نظر می رسد از این صفحه نمایش گران قیمت نیز بهره می برد.

بدون شک سری آنر یکی از جذاب ترین برند های گوشی های موبایل است که زیر شاخه برند هواوی در بازار جهانی است . این برند همه ساله در کنار گوشی های هوشمند هواوی موبایل هایی را تولید می کند که در بسیاری مواقع فروش بسیار خوبی دارد و کمتر به خاطر داریم این سری موبایل با واکنش مثبت کاربران رو به رو نشود. جدیدترین اخبار لو رفته از شرکت هواوی مربوط به تصاویری است نشان می دهد دستگاهی با صفحه نمایش ۶.۹ اینچی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و نام آن Ravel خواهد بود که با توجه به اخبار موجود  این اخبار مربوط به Honor Note 10 است.

با توجه به صحبت های اخیر مدیریان ارشد سری آنر باید این تصاویر را مربوط به پنل های سوپرآمولد است که با نام خاص خود خبر از حضور این صفحه نمایش قدرتمند برای این  گوشی هوشمند می دهد. در سال های گذشته نیز سری آنر گوشی هوشمند Honor 8 نیز دارای یک نسخه بزرگتر بود که هواوی برای این مدل که آن هم از صفحه نمایش بزرگتر بهره می برد Honor Note 8 نام داشت اما این اتفاق برای سری آنر ۹ که پرچم دار سال گذشته این برند بود رخ نداد حال با این وجود باید منتشر خبر های رسمی از این برند قدرتمند چینی باشیم زیرا در طول سال های اخیر به خوبی این موضوع را به نمایش گذاشته است که هواوی کاملا غیر قابل پیش بینی در بازار موبایل است.

هنوز برای صحبت در مورد ویژگی های این موبایل قدرتمند بسیار زود است اما در این میان یک ویژگی تقریبا لو رفته است و ویژگی دیگر با توجه به شرایط موجود در کمپانی هواوی قابل پیشبینی است . Honor Note 10 از یک صفحه نمایش ۶.۹ اینچی سوپرآمولد بهره می برد اتفاقی که توسط شایعات جدید از این مدل گوشی هوشمند لو رفته است و دیگری مربوط به پردازنده این گوشی موبایل است جایی که هواوی آخرین محصول خود یعنی کایرین ۹۷۰ را قرار است برای پرچم داران سال ۲۰۱۸ خود در اختیار کاربران قرار دهد و با توجه به این موبایل که بدون شک گران قیمت است باید توقع استفاده از این پردازنده را از کمپانی هواوی داشت.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از