کیانو ریوز چگونه برای نقش‌آفرینی در بازی Cyberpunk 2077 انتخاب شد؟

Cyberpunk 2077

همه ما می‌دانیم که آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves)، بازیگر مشهور هالیوودی در بازی به شدت مورد انتظار Cyberpunk 2077 حضور خواهد داشت و نقش کلیدی را ایفا خواهد کرد. اما شاید برای بسیاری از شما سوال باشد که آقای بازیگر، چگونه برای برای نقش آفرینی در بازی Cyberpunk 2077 انتخاب شد؟ برای دریافت پاسخ خود با کالاسود همراه باشید.

یکی از بهترین و هیجان انگیزترین اتفاقات در رویداد E3 2019، در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت (Microsoft) رخ داد. در هنگام پخش تریلر جدید و هیجان انگیزی از بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077، مشخص شد که آقای کیانو ریوز در بازی حضور دارد و پس از اتمام نمایش، به طرز غافلگیر کننده‌ای ایشان را روی صحنه دیدیم. حضور آقای کیانو ریوز برروی استیج، سر و صدای بسیاری به پا کرد و تمام مردم و رسانه ها در مورد این اتفاق صحبت کردند. کیانو ریوز مشهور که در نقش شخصیت جانی سیلورهند (Johny Silverhand) در بازی Cyberpunk 2077 ایفای نقش می‌کند، در کنفرانس مایکروسافت، نفس همه را بند آورد اما همه ما از خود سوال می‌کنیم که این بازیگر مطرح، چگونه برای حضور در بازی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project RED) انتخاب شد.

طراح شخصیت ارشد بازی Cyberpunk 2077 از استودیوی سی‌دی پراجکت رد، به تازگی مصاحبه‌ای را با وب‌سایت GameSpot انجام داده و در مورد موضوعات مختلفی پیرامون بازی به شدت مورد انتظار این استودیو، صحبت کرده است که شامل حضور بازیگر مشهور در بازی نیز می‌شود. طبق صحبت‌های آقای Miles Tost، سازندگان حدود یک سال (یا بیشتر) پیش به سراغ آقای کیانو ریوز رفته بودند و فکر می‌کردند که ایشان، یک انتخاب بدون نقص و عالی برای این نقش خواهد بود. طراح ارشد با اشاره به این که ریوز در بسیاری از فیلم‌ها و اثرهای مختلف با پس زمینه سایبر پانکی، مانند The Matrix و Johny Mnemonic ایفای نقش کرده، گزینه بسیار مناسبی برای ایفای نقش در Cyberpunk 2077 محسوب می‌شده است. علاوه بر این، Tost می‌گوید که نقشی که در بازی برای او انتخاب شده، به شدت برروی او می‌شیند و به نوعی «یک انتخاب طبیعی در بهشت» به حساب می‌آید.

تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 در استودیوی سی‌دی پراجکت رد با همین تفکرات و فرضیات، به سراغ آقای کیانو ریوز رفته و ایشان در مواجه با نقشی که به او پیشنهاد شده، بسیار مثبت واکنش نشان داده است. طبق صحبت‌های Tost، آقای ریوز در مورد پروژه Cyberpunk 2077 بسیار با انگیزه و پرشور ظاهر شده و نقشی که در بازی ایفا می‌کند را خیلی خوب پذیرفته است. پس از ورود آقای کیانو ریوز به پروسه ساخت بازی، ایشان با شخصیت جانی سیلورهند ارتباط خوبی برقرار کرده و با بررسی نکات و ویژگی‌های شخصیتی او، کاملا در نقش فرو رفته است.

قطعا حضور کیانو ریوز برای نمایش بازی Cyberpunk 2077 یکی از بهترین اتفاقات E3 امسال بود و برای همیشه در یاد‌ها خواهد ماند. ریوز که حضور در بازی مورد انتظار سی‌دی پراجکت رد، اولین تجربه حضور او در دنیای بازی‌های ویدیویی است، این تجربه را بسیار مثبت ارزیابی می‌کند. تریلر منتشر شده از بازی Cyberpunk 2077 در E3 2019، پر بازدیدترین تریلر در E3 امسال بوده است و قطعا سر و صدایی که این بازی با کیانو ریوز به راه انداخته، از دلایل مهم به دست آمدن چنین رکوردی محسوب می‌شود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 16 ماه آپریل سال 2020 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها