اخبار

U12 پلاس و یک گروه موسیقی پرطرفدار؛ HTC طرفداران موسیقی را هدف قرار داد

کالاسودا - کالاسودا- کمپانی تایوانی HTC در ساخت نسخه سفارشی پرچم دار خود در تایوان با یک گروه موسیقی محلی همکاری می کند. این کمپانی مشهور پرچم دار جدید خود یعنی HTC U12 پلاس  را با هدف سود آوری روانه بازار کرد و به نظر می رسد برای این پرچم دار برنامه های دیگری را در نظر گرفته است. امروز این کمپانی به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه سفارشی این پرچم دار قدرتمند با همکاری یک گروه موسیقی محلی با نام Mayday صورت خواهد گرفت که به نظر جذابیت های بالایی برای طرفداران موسیقی آسایی شرقی داشته باشد.

تصاویر منتشر شده نشان می دهد در رنگ مشکی HTC U12 پلاس یک لوگوی این گروه وجود دارد که با رنگ طلایی حک شده است. البته بر خلاف نسخه های سفارشی هوآوی که تغییراتی در گوشی موبایل خود ایجاد می کند این برند از نظر سخت افزاری هیچ تغییری را ایجاد نکرده است و تنها با ظاهر این گوشی هوشمند توجه خاص داشته است.

این گوشی هوشمند دارای یک جعبه بسیار زیبا است که لوازم جالبی را نیز در خود جای داده است. این پرچم دار اچ تی سی دارای رینگ تون های موسیقی از این گروه محبوب است و یک محافظ گوشی موبایل نیز در این جعبه قرار گرفته است . همچنین حضور ی حوله کوچک در جعبه این گوشی که مربوط به این گروه موسیقی است قرار دارد. البته این نسخه سفارشی دارای شصت و چهار گیگابایت حافظه داخلی است که با رم نرم افزاری چهار گیگابایتی همراه شده است. این گوشی هوشمند قرار است با قیمت ۸۱۵ دلار روانه بازار فروش شود. حال باید دید این کمپانی تایوانی با عرضه گوشی های سفارشی می تواند فروش خود را افزایش دهد یا باز هم این پروژه با شکست مواجه خواهد شد این امکان اما وجود دارد که اگر این پروژه موفق شود اچ تی سی باز هم با گروه های مختلف دیگر همکاری خود را شروع کند. البته این موضوع در حد یک حدس است و هنوز این کمپانی مشهور هیچ خبری را در مورد آینده گوشی های سفارشی خود بیان نکرده است.

پرچم دار جدیداین برند یعنی HTC U12پلاس دارای اسنپدراگون ۸۴۵ است که بدون شک قوی ترین پردازنده گوشی های موبایل است و از طرفی دیگر نیز این گوشی هوشمند دارای لنز های ۱۲ مگاپیکلسی و ۱۶ مگاپیکسلی در بخش دوربین اصلی و در بخش دوربین سلفی نیز یک لنز هشت مگاپیکسلی قرار دارد این تریکیب لنز ها یک دوربین فوق العاده را رقم زده است و به نظر می رسد این برند در بخش سخت افزاری بسیار قدرتمند است و به همین دلیل باید این کمپانی بیشتر روی تبلیغات خود در زمینه گوشی های هوشمند موبایل تمرکز کند.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا