جایگزینی بازیگر سریال The Witcher در بازی به کمک یک ماد

0
۲۴

قطعا بازی‌بازان با سری The Witcher آشنایی دارند؛ یک سری بازی نقش آفرینی که نسخه سوم آن (The Withcer 3 Wild Hunt) تبدیل به بهترین بازی سال و یکی از بهترین بازی‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی شد. از طرف دیگر، یک سریال جدید با اقتباس از کتاب‌های The Witcher در دست ساخت است که نقش اول آن را هنری کویل (Henry Cavill)، بازیگر مشهور ایفا می‌کند.

اگر قصد دارید تا در بازی The Withcer 3 Wild Hunt، هنری کویل، بازیگر نقش اول سریال ویچر را به عنوان شخصیت اصلی خود داشته باشید، حتما ماد جدید طراحی شده برای بازی را از دست ندهید. به تازگی یک کاربر به نام Adnan4444 با طراحی یک ماد جالب و شگفت انگیز، چهره هنری کویل را شبیه سازی کرده و به جای گرالت (شخصیت اول بازی) در The Withcer 3 Wild Hunt قرار داده است. کار و هنر این کاربر بسیار خوب بوده و همان طور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، چهره هنری کویل در نقش گرالت کاملا شبیه سازی شده و جا افتاده است.

مادها روز به روز در حال پیشرفت هستند و کاربران یا برنامه نویسان مختلف با خلاقیت خود، تغییرات بسیار جالبی را در بازی‌های مشهور و محبوب ایجاد می کنند. به عنوان مثال، در چند روز گذشته یک ماد به بازی Super Mario Odyssey اضافه شده بود که سبیل معروف شخصیت افسانه‌ای این بازی، یعنی ماریو را حذف می‌کرد. این ماد با این که بسیار جالب توجه بود، باعث آزرده خاطر شدن طرفداران این شخصیت افسانه‌ای و محبوب شد. حالا نیز مادی طراحی شده که بازیگر سریال ویچر (هنری کویل) را به جای گرالت درون بازی The Withcer 3 Wild Hunt قرار می‌دهد.

سریال The Withcer توسط نتفلیکس در حال ساخت است و به زودی آغاز به پخش می‌کند. همچنین بازی The Withcer 3 Wild Hunt همچنین برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از