اپل

در ios 13 برنامه ها را ساده تر پاک کنید

در ios 13 برنامه ها را ساده تر پاک کنید

کالاسودا - آیا به دنبال حذف برنامه ها از دستگاه iOS خود هستید؟ چند راه برای این کار وجود دارد که یکی از آنها نگهداشتن طولانی مدت انگشت روی برنامه است که با زدن گزینه X می توانید کلیک کنید. با این حال اپل می خواهد راهی ساده تر برای حذف برنامه ها در آینده در آپدیت های بعدی ios 13 در اختیار کاربران بگذارد.

تغییراتی در حذف دستی برنامه ها

افرادی که نسخه بتا ios 13 را دریافت کرده اند، متوجه تغییراتی در این خصوص شده اند و احتمالا یکی از این تغییرات احتمالی نیز شامل توانایی کاربران برای حذف برنامه ها از طریق لیست به روز رسانی باشد.

این تغییرات احتمالا مبنی بر این باشد که برنامه های آیفون را در به روزرسانی جدید ios 13 تنها با کشیدن آن به سمت چپ حذف کنید. این گزینه خود می تواند به جای دیلیت برنامه ها از طریق setting و app مورد استفاده قرار گیرد. البته پس از ان کاربران باید تائید حذف این برنامه را تائید کنند، چرا که ممکن است دست انها به آیکونی خورده و ناخواسته پاک شود. بنابراین سیستم عامل از آنها اجازه می گیرد که فایل را حذف کند یا خیر.به روزرسانی جدید ios 13 تنها با کشیدن آن به سمت چپ حذف کنید

چه زمانی این ویژگی به بهره برداری می رسد؟

انتظار می رود که ios 13 در سال آینده در کنار آیفون های جدید عرضه شود و باید دید که آیا این ویژگی در طول زمان تغییر می کند و اپل ان را وارد ios 13 می کند یا پشیمان می شود.

Ios 13 دارای ویژگی های مهیج دیگری چون صفحه کلید جدید است. هرچند اپل پشتیبانی از صفحه کلیدهای ثالث را به سیستم عامل موبایل خود آورده، اما با آپدیت امسال شاهد یک صفحه کلید جدید با کارکردهای جدید چون عملکردهای مبتنی بر کشیدن (swiping ) خواهیم بود که در صفحه کلیدهای ثالث چون SwiftKey در دسترس است.نظر شما در این مورد چیست؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا