کیانو ریوز و هیدئو کوجیما در استودیوی Kojima Productions با یکدیگر دیدار کردند

0
239

به تازگی کیانو ریوز (Keanu Reeves) و هیدئو کوجیما با یکدیگر دیدار کرده‌اند و همین دیدار برای مردم و بازی بازان بسیار هیجان انگیز و جالب بوده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

علاقه مندان به سینما و فیلم، حتما آقای کیانو ریوز را می‌شناسند؛ بازیگر مطرح و مشهور سری فیلم‌های Matrix که چند ماهی است در دل بازی‌بازان نشسته است. کیانو ریوز پس از این که در نمایش شرکت مایکروسافت در E3 2019 حاضر شد تا حضور خود در بازی Cyberpunk 2077 را تایید کرده و چند کلمه‌ای را با طرفداران صحبت کند، به فرد مورد علاقه و محبوب بازی‌بازان تبدیل شده و محبوبیت او حتی از گذشته هم بیشتر شده است. کیانو ریوز به تازگی به استودیوی سازنده بازی Death Stranding، یعنی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) رفته و با کارگردان افسانه‌ای این استودیو، یعنی آقای هیدئو کوجیما دیدار کرده است.

این دو چهره سرشناس در توییتر از دیدن یکدیگر ابراز خوشحالی کردند که همین خبر، بسیاری از بازی‌بازان و فعالان در حوزه رسانه‌ بازی‌های ویدیویی را هیجان زده کرد. کیانو ریوز به طرز جالبی پیش از ترک استودیوی کوجیما پروداکشنز، یک پیام برای هیدئو کوجیما و اعضای تیم سازنده گذاشته است. شما می‌توانید کیانو ریوز را در حال نوشتن این پیام روی بُرد استودیو، مشاهده کنید:

کیانو ریوز در پیام خود می‌گوید:«ما را نجات بده کوجیما» که بسیار عجیب است و هنوز به طور دقیق نمی‌دانیم که منظور او از این پیام جالب چیست. دیدار کیانو ریوز با کوجیما همچنین باعث شده تا حدس و گمان های بسیاری در مورد حضور این بازیگر مشهور در بازی Death Stranding به وجود بیاید. شاید حضور کیانو ریوز در هر استودیوی دیگری چنین ایده‌ای را به ما نمی داد اما زمانی که فکر کنیم کوجیما برای بازی جدید و مورد انتظار خود از بازیگران مطرح و توانایی استفاده کرده، قطعا نمی‌توانیم احتمال حضور کیانو در بازی Death Stranding را رد کنیم. با این حال، بازی مورد انتظار کوجیما در مراحل پایانی ساخت و توسعه خود قرار دارد و فکر این که یک بازیگر و چهره جدید به بازی اضافه شود، کمی سخت است.

نظر شما در مورد دیدار کیانو ریوز و هیدئو کوجیما در استودیوی Kojima Productions چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از