بازنگری اتفاقات قرن ۱۵ به کارگردانی خالق مافیا

Kingdom Come: Deliverance نام آخرین بازی منتشر شده از استودیو war horse است. افراد این استودیو به واسطه حضور در ساخت بازی مافیا شهرت بسیار زیادی دارند . آن ها توانسته اند با استفاده از کمک های مردمی بخش بسیاری از هزینه های خود را تامین کنند . Kingdom Come: Deliverance در تاریخ ۲۴ بهمن ۹۶ (۱۳ فوریه ۲۰۱۸) برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴ ،ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است و به دلیل فروش بسیار خوب قصد داریم به بررسی وشرح وقایع این بازی بپردازیم:
حدود چهار سال پیش بود که استودیو Warhorse Studios یک بازی نقش آفرینی واقع گرایانه که زمان داستان آن به قرون وسطی مربوط می شد را معرفی کرد .

این عنوان Kingdom Come: Deliverance نام دارد . بازی رایانه ایی که به نظر می تواند در پایان سال یکی از نامزد های برترین بازی سال از دید موضوع بازی باشد . این بازی که در یک محیط جهان باز رخ می دهد قرن ۱۵ میلادی را روایت می کند

داستان نوجوانی به نام هنری است . هنری  علاقه‌ی خاصی به ماجراجویی دارد و به همراه پدرش آهنگری می کند.
سرزمین مادری هنری پادشاهی بوهم در قلب اروپاست. سرزمینی بدون‌ پادشاه که پس از زندانی شدن شاه «Wenceslaus IV» توسط برادر ناتنی، حال توسط این فرد و با رهبری بربرها مورد تاراج  قرار گرفته است.
در این بین تمام خانواده و دوستان هنری کشته می شوند. حالا هنری به همراه آخرین شمشیر ساخته پدرش، که قرار بود به حاکم سرزمین تقدیم شود، برای نجات زندگیش فرار می کند.

هنری تنها در سرزمین بازی باید به جنگ با تقریبا همه کس برود تا بتواند اولا زنده بماند و دوما انتقامش را بگیرد.

بازی Kingdom Come: Deliverance  آغاز می شود و با کنترل شخصیت هنری باید به مقابله با دشمنان پرداخت . دشمنانی که این بار نه زامبی هستند و نه موجودات فضایی . دشمنانی که بر مبنای واقعیت ایجاد شده اند . در این بین به دلیل زاویه دوربین اول شخص داستانها بسیار واقعی تر به نظر می رسد و به دلیل یک محیط جهان باز داستان را آنطور که علاقه داریم می توان جلو برد تا به پیروزی علیه دشمنان رسید همچنین ماهیت وجودی شخصیت هنری وابسته به نحوه برخورد های کاربر است .
از این‌رو در بازی شاهد مبارزاتی با شمشیر و دیگر سلاح‌ها هستیم که حس و حالی شبیه به واقعیت دارند و کسب مهارت در مبارزه‌های بازی به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست.
در چند روز گذشته بیشتر سایت های معتبر امتیازات خوبی برای این بازی در نظر گرفته اند که در این بین می توان وی سایت معتبر IGN اشاره کرد .
در نهایت می توان برترین ویژگی های این بازی را مواجه شدن با واقعیت بر اساس یک داستان جدید دانست . همچنین بازی Kingdom Come: Deliverance  آنقدر زیبا طراحی شده است که می توان به راحتی ساعت ها به جزییات نقشه نه چندان بزرگ بازی خیره شد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها